• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Naturalovy reference leštění / Vosk od Doris

Mám s prací Naturala/voskem od Doris:

  • Negativní zkušenost

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    64
Tak dnes postoupila i moje Mazda Naturálovo navoskování, krásná práce! Lesk jak blesk!
Dávám jednu fotku (kvalita nic moc, je hnusně + nebylo kde) ostatní si když tak přidá Natural sám ;)
 
Kdyby bylo slunicko,tak by to byly jinsi fotky,nez vysvitne bude na ni zas 2 cm prachu :-/
 
Tak tak, Robinova práce je vynikající. Kdo umí, ten umí.
Už připravuji do nabídky i produkty k péči o interiér a kůži. Fungují parádně, tak se máte na co těšit.
 
Doris,to se hned hlasim,mam ted sedacky udelany nejakym sajrajtem na kuzi z globusu a nejak dovne to smrdi. I dva mesice po aplikaci :-(
 
Dr.know: Už to nějakou dobu testuji, aby to bylo perfektní po vše stránkách. Jak bude lepší počasí, tak se tomu budu věnovat víc a udělám i fotky. Vůni to má jemnou, tak by se Ti to mohlo líbit.
 
Dr.know: Děkuji za krásné fotečky a za reference. Byla pro mě čest, pracovat na tak krásné a vymazlené mazdičce ;) A že ji to sluší kočce :)
Mimochodem toho zápachu jsem si všiml a nenapadlo mě, že to jde ze sedaček :confused:

Děkuji všem za pochvaly. Moc si jich vážím ;)
Už se těším na další mazdičky pod rukama :cool:
 
Dnes před odjezdem na sraz, jsme ušetřili @MildaMPS lakování nárazníku ;) Foto nemám, možná Milan dodá, pokud bude mít :)
 
Přesně, jak píše Vitus. Však Petr s náma pojede na rychlosrázek na vapku, jak bude zase někdy :)
Mimochodem takto fungovat bude vosk dlouho ;)
 
Dám to sem i když to není výsledek voskování. O tomto přípravku se napsalo pár zmínek na předchozích stránkách.
Jedná se o přípravek na plasty, který máme už nějakou tu chvíli k dispozici. @Doris opět nezklamala a namíchala svou speciální směs. Práce s tímto přípravkem je velice snadná a výsledek vždy stojí za to.
Takto prokoukl motor po aplikaci (kilometrový nájezd radši nebudu psát, páč by tomu ten kdo mě nezná, nevěřil :D ):
18466132239_f150e237f6.jpg
 
No, Robine, všechna čest. Je to pastva pro oči a radost sledovat, jak precizně a pečlivě ta auta zkrášluješ.

Ten přípravek na plasty dokonale odpuzuje vodu a poskytuje dlouhodobou ochranu, navíc ošetřené díly vypadají jako nové.

Kolik to stojí taková vecicka?

Směs na plasty vychází na 150,-/100ml, ale spotřeba toho přípravku je velice malá, protože je vydatný a velice snadno se roztírá. Po zavadnutí ( cca 15 -20 minutách) se přeleští suchým měkkým hadříkem a následně se auto nechá na sluníčku. Plasty se pak stejně jako navoskované auto umývají pouze čistou vodou bez jakékoliv chemie.

Zde je ukázka, co to umí udělat s plasty, hadičkami i dalšími materiály v motorovém prostoru 23 letého Nissanu (má najeto více jak 400.000km); lakované a kovové díly ošetřuji voskem. Na posledním snímku je vidět původní stav, v jakém to bylo, když jsme Primeru před cca 16ti léty koupili:
 

Přílohy

  • 12909_e.jpg
    12909_e.jpg
    244,9 KB · Zobrazení: 73
  • 12910_e1.jpg
    12910_e1.jpg
    226,1 KB · Zobrazení: 67
  • 12908_g.jpg
    12908_g.jpg
    213,7 KB · Zobrazení: 68
  • 10397_1886_6.jpg
    10397_1886_6.jpg
    42,4 KB · Zobrazení: 72
Poslední úprava moderátorem:
Původně zcela vyšárlé venkovní plasty - Toyota Yaris:
 

Přílohy

  • 12907_a.jpg
    12907_a.jpg
    220,1 KB · Zobrazení: 44
  • 12906_b.jpg
    12906_b.jpg
    114,7 KB · Zobrazení: 45
  • 12905_c.jpg
    12905_c.jpg
    140 KB · Zobrazení: 44
  • 12844_dsc-0074.jpg
    12844_dsc-0074.jpg
    161,7 KB · Zobrazení: 43
Back
Top