• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nehody, skoro nehody, on-board videa

Hrubý střih na klíčové snímky dělám v Avidemuxu, víc se mi moc nechce, pak to uložím bez rekomprimace (Copy Video/Copy Audio) jako MP4 kontejner a šup s tím na YouTube.
 
Já to dělám v adobe premiere. Ale jde to celkem dobře dělat i v tom co je ve windows. Nějaký movie maker či co.
 
Dnešní cesta přítelkyně do Uh. Brodu. No, moc nechybělo...tzv. hrana na hraně :)

 
Dnešní cesta přítelkyně do Uh. Brodu. No, moc nechybělo...tzv. hrana na hraně :)

To ty kráso....Slušný záběr do TV :D Tento úsek moc dobře znám ;) Nejhorší na tom je, že pokud by se ti dva, teda asi i tři střetli, přítulka by to zřejmě "odnesla" taky :confused:. Dovedu si představit, jak se asi cítil člověk v tom Opelu :eek: Já už bych ke sprostému slovníku použila i klakson :p Zaplať pánbůh, že ten kretén měl víc štěstí než rozumu...
 
Dvě videa z mýho ježdění v Mostě minulou sobotu.

Časy tentokrát nic moc, protože mi prakticky hned od začátku začaly silně odcházet brzdy a místama sem byl rád, že sem se vešel do zatáček :D

 
Ono to bude náročnější i Časově když si na autě Děláš většinu věcí sám.
 
A co teprve představa že v kokpitu je to 3x rychlejší než z pohledu kamery. To je pak mazec. Nebo mezi domy v ostrých zatáčkách ve směšných 60km/h
Tam pak Hoří spodky;)
 
A proto respekt rallyovym jezdcum a navigatorum...V mem meritku jsou rallye jezdci nejlepsi ridici na svete,mozna pak chvili po nich ridici F1 a dalsi...
 
Tak jsem si byl včera zazávodit v Mostě v rámci posledního závodu letošní sezony Krušnohorského poháru. :)
Bylo mi jasný, že na upravený závodní eva nebo imprezy úplně stačit nebudu,
ale nakonec jsem byl ve dvou závodech 7. a 5. ve třídě E2/C (vozy 4x4) a v absolutním pořadí 21. a 15. ze 107 startujích závodníků. :)

Tady moje jsou onboard videa ze závodních jízd:






Všechny videa včetně tréninků jsou v playlistu tady:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLCaiJ101I0xFcPp9v7Kw2TkWM9AFBSpwD
 
Kdyz jsem videl toho zavodnika s tim zihadlem tak jsem radsi zpomalil,vypadal totiz ze chce dokoncit svuj ukol a nez mit rozjebane auto...
 
mě to nejde :(
Me to jede normalne,tak nevim :confused: Jen bych jeste dodal ze z pohledu kamery to nevypada nejak zavazne ale kdyz sedite za volantem tak je to o necem jinem,nehlede na to ze ti co byli predjizdeni tim hnupem tak taky museli brzdit ;)
 
Back
Top