• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Neznámý kabel - nikam nevede

Jara550

nový člen
3
Při čištění škrtící klapky sání (což hodně pomohlo) jsem si povšiml (po 8 letech :) ), že mám pod krytem motoru kabel, který nikam nevede. Nevíte, odkud by mohl být a kam má vést? Jde o motor 2.0 MZR-CD / 105 kW Diesel. Má celkem jen jeden konektor a jeden pin.
Díky

IMG_20210905_121807.jpg IMG_20210905_121812.jpg
 
A nemůže to být teploměr? Nevím, jen hádám. Dnes si auta měří teplotu kdejaké blbosti (ale aby to v základu ukazovalo teplotu v interiéru, to ne).
 
A nemůže to být teploměr? Nevím, jen hádám. Dnes si auta měří teplotu kdejaké blbosti (ale aby to v základu ukazovalo teplotu v interiéru, to ne).
Nebude, mám to tam taky, ten bílej konektor jsem nedávno odcvaknul, když jsem čistil bordel okolo nádobky servo kapaliny. Jestli na to nezapomenu, tak se mrknu kam to vede.
 
Back
Top