• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Ochranné fólie na karosérii

Díky borci, vzhledem ke zkušenostem VegasBaby asi vyzkouším spíš “polepíme”. Jen mě teda děsí těch 80K jen za částečný polep :/ Jsem čekal tak polovinu
 
80k za velmi kvalitní a funkční fólii (strhávali jsme i z odřeného nárazníku a lak pod fólii nedotčen) ale ano, i tak je to šílený. Do WrapStylu jezdí lidi s auty za miliony, podle mě se na mém autě někdo zaučoval. Nedokážu si to jinak vysvětlit. Každopádně v říjnu mě končí dvouletá záruka a tam už nikdy nevkročím. Ani domluva s panem inženýrem CEO nic moc. Za nezávaznou poptávku v polepime nic nedáš a pokud chceš kvalitní, tak to bohužel stojí strašný prachy.
 
z polepime.cz mam cely predek za 30k, jeste mi polepili i zrcatka a predni prahy
za 80k mi nabizeli cely auto (BM)
 
Kolegovi z práce jsem dával kontakt, má cx-5 a řekli mu za předek 80k. Než jsem udělal barevnou fólii, též mě řekli ve WS 80k. Za tu samohojící. Takové mám informace já.
 
Kolegovi z práce jsem dával kontakt, má cx-5 a řekli mu za předek 80k. Než jsem udělal barevnou fólii, též mě řekli ve WS 80k. Za tu samohojící. Takové mám informace já.
to je fakt divny, mam cirou, samohojici, na 10 let, pur, delano letos v unoru
dokonce kupovali barvu a zakapavali par dulku na kapote nez to polepili
a z jejich webu (je to teda polepim.cz ne polepime)

1658395511730.png
 
Poslední úprava:
To jsou divoký ceny. Nebyla by pak rozumnější varianta nechat auto stříknout navíc pár vrstvama bezbarvýho laku, ať ten mazdí lak z fabriky dostane nějakou ochrannou tloušťku?

Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk
 
No to zní taky fajn - otázka, co ochrání víc - jestli PU folie, nebo další vrstvy průhledného laku. Nemáte někdo zkušenost?
 
a na kolik asi tak prijde tech "par vrstev bezbarvyho laku"? :D
nedelam si moc iluze ze by to vyslo levnejs nez ta folie, uz jenom kvuli praci navic
 
Jasně, to bude asi taky raketa - ale otázka je, co je lepší, jestli dát 80K za folie nebo 80K za několik transparentních vrstev laku. Chtělo by to někoho s vlastní zkušeností
 
Přiletí kameň a máš lak v hajzlu, nedej bože to odřít. Fólii vyměníš. Kdyby to bylo účinný, finančně dostupný a hlavně lukrativní, určitě by nějaká firma tyto služby nabízela.
 
Je fakt ze kdyz jsem videl kolik toho ta folie vydrzi/zachrani tak jsem koukal...a ta vymena je jasna vyhoda
 
Jinak máte někdo zkušenost s panem Romanem Dlabajou? Na polep ho doporučuje auturizovanej prodejce v Brně Autopalace. Nabízí nějaké folie PP - budu mu to nechávat nacenit, tak jsem zvědav.
 
Back
Top