• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Odřený volant - reklamace

Zdar chlapi tak taky přidám zkušenost s cx3jkou ohledně volantu. Kupoval jsem ji novou r.v. 2019 cx3 revolution bílá perleť, a zmíněný volant? jak jsem kupoval krásně matný po par tkm uz lesklý, v 22tkm se začal loupat, uznáno na záruku bez problémů, před prodejem cca 40tkm zase stejný problém ale uz jsem to neřešil cx3 šla z domu... Myslím si ze nový majitel bude řešit tento problém nadále. Není to nappa kůže ani koženka toto nedělá, tudíž dokud si to majitele nepřešiji do kvalitní kůže sami za své, budou to řešit pořád, ja to chtěl udělat jen jsem šel z cx3 do cx5 tady uz ta nappa je.
 
Poslední úprava:
Taky stejný problém. Jen sem to neřešil (cx3 od r.2016), nalítáno mám už skoro 170k km a po záruce. Takže to budu muset nechat přešít něčím kvalitním, bo mě to docela sere. Paradox je, že nejvíc ošupané to je v místě, kde volant skoro nikdy nedržím. :rolleyes:
 
U mě taky meneno v záruce po původním majiteli včetně hlavice řadící páky a zatím jako nový ale nemám agresivní pot.
Mě by spíše zajímala zkušenost jak maká výhřev volantu jestliže ho presijete?
Pač presiti navýší tloušťku věnce a mám dojem že by to mohlo omezit intenzitu vyhrevu..

Mazda 3 BN
 
Tloušťka věnce po přesiti by měla zůstat stejná, stará kůže jde pryč a dává se nová, nechával jsem přešit již na 3ch vozech přes volantech a super tloušťka vždy stejná a výhřev by měl fungovat normálně, pokud teda člověk nenechá pošít kůži plastový to je hned samozřejmě větší tloušťka.
 
Borci, kdo jste jsi nechal nove potahnout volant, mam dotaz - kdyz bych si nechal krajni ctvrtiny volantu potahnout perforovanou kuzi, neutrpi vyhrivani volantu? A daval jste si nekdo nove potahnout fofrklacek?

A posledni dotaz - k cemu je dobry ten jinobarevny prouzek v horni casti volantu? Popravde me nic smysluplneho nenapada...?
 
Back
Top