• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina Ostrava a okolí

Ne, ne, musíš si vybrat, kde stráviš následující týdny. Bude to jistě zábava :)
 
Já teď vymýšlím, jak dorazit na vlastní chalupu, tak aby tam mohli proběhnout potřebné práce na zahradě...a že jich je. Jistě bych ohrozil hromadu lidí jízdou v autě a poté trávením času v místě, kde je další živý člověk asi 500 metrů ode mě...
 
Já teď vymýšlím, jak dorazit na vlastní chalupu, tak aby tam mohli proběhnout potřebné práce na zahradě...a že jich je. Jistě bych ohrozil hromadu lidí jízdou v autě a poté trávením času v místě, kde je další živý člověk asi 500 metrů ode mě...
500? to není dost. :D Hlavně v tom soupisu nařízení se píše něco, pak v souhrnu otázek a odpovědí zase trochu něco jiného...prostě zase kočkopes.
 
Já teď vymýšlím, jak dorazit na vlastní chalupu, tak aby tam mohli proběhnout potřebné práce na zahradě...a že jich je. Jistě bych ohrozil hromadu lidí jízdou v autě a poté trávením času v místě, kde je další živý člověk asi 500 metrů ode mě...
Ono možná kdybys jim nabídl, že potřebuješ pomoct na chalupě, tak by tě nechali v klidu projet :D
 
Taky červená 3jka? Viděl jsem kroužit kolem Alšáku.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hoši nehavaroval dnes někdo na dálnici ve směru z F-M na Ostravu kolem 13:15h? Viděn karambol červené M6 wagon s autobusem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Back
Top