• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Parkovaci asistent (senzory) + dodelana kamera

Radfire

rodinný člen KLANu
790
Zdarec,
Mam BM s parkovacima senzorama, pri zapnuti to pipa + ukazuje zony na displeji. Rad bych pridal couvaci kamerku (asi cina?) - ma nekdo zkusenosti jak se to pak bude chovat na obrazovce? Bude tam ten asistent se zonama nebo obraz z kamery?
Dik
 
Ano,asistent tam bude. Bude v pravým horním rohu. Vkládá to tam přímo infotainment. Vím to, protože jsem to od tama odstraňoval. Dával jsem totiž do své BM kameru z Mazdy 6 před faceliftem, kvůli tomu, že má dynamické trajektorie, tj. čáry se otáčí dle natočení volantu. Problém byl, že tato kamera měla toho asistenta v sobě, takže jsem přes něho měl ještě ten, co tam dává auto.

Kdyby se ti chtělo za to dát cca 3k a půl dne sraní, tady jsem udělal návod.


Jinak ten asistent se dá libovolně upravit. Jsou to jen obrázky. Potřebuješ k tomu AIO Tweaks.
 
supr
Bohuzel mam Sport-line takze nataceni/adaptivni svetlomety tam asi neni
Chci kamerku z ali, ma mit dynamicky trajektorie (jakkoliv mi o ne nejde) tak uvidim jak to bude ve vysledku vypadat. Ty zony v rohu vypadaji super
 
Na tom mým videu vypadají hůř než ty, který tam vkláda auto. Měl jsem asi koupit tu zfaceliftové šestky. Ale i tak jsem spokojenej.
 
docela nemile mne prekvapilo jak je to zadni okno vysoko a ze za auto defakto nejde moc videt...aspon oproti BK
 
Já přešel z felicie. Taky mi to přijde malý. Ale s tou kamerou je to lepší. Jen se podle ní nedá moc couvat. Po chvilce jedu křivě. Takže musím koukat i do zpětných zrcátek. Ale na malou vzdálenost je to super.
 
mi jde treba o cary u podelnyho parkovani...abych je videl za autem ze sedadla a nemusel vystupovat :cool:
 
Jinak bacha na to, jakou kameru objednáš. některý mají blbý sklon a míru hodně dolů.
 
Děkuji za přijetí.Koupil jsem ženě Mazdu 3,benzin,r.v. 2018, 88 kw.Chtěl bych otevřít na 121 kW.Neznate někoho spolehlivého v okolí Olomouc,Přerov?Ješte bych chtěl předni sensory a kameru.Pokud nebude v okolí,přijedu i nèkam dále.Diky za případné info.
 
Děkuji za přijetí.Koupil jsem ženě Mazdu 3,benzin,r.v. 2018, 88 kw.Chtěl bych otevřít na 121 kW.Neznate někoho spolehlivého v okolí Olomouc,Přerov?Ješte bych chtěl předni sensory a kameru.Pokud nebude v okolí,přijedu i nèkam dále.Diky za případné info.
U Olomouce nevím, ale na východním okraji Prahy to dělá shr3k. Vše potřebné najdeš zde:
https://www.mazdaklan.cz/threads/od...iptuning-i-pro-rf-r2-lf-l5-l3-a-ostatni.4113/
Dělal to i na mé Mazdě, naprostá spokojenost, nárůst výkonu objektivně potvrzen, STK bez problémů. Doporučuji
 
Back
Top