• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Parkovací kamera pro CMU systému MZD/Mazda Connect s dotykovým displejem (od roku 2014)

Od Pelhřimova.


A kdybych za tebou zajel, tak by jsi mi to dal dohromady? Samozřejmě ne zadarmo.
Se ti nevyplatí jsem z Králík okres Ústí nad Orlicí ?

Občas jezdím do ZSČSV u Adamova. Letos žádnou akci ani v okolí Jihlavy neplánuji. Tak nevím ani sraz žádný neplánuji.
 
Poslední úprava moderátorem:
Občas jezdím do ZSČSV u Adamova. Letos žádnou akci ani v okolí Jihlavy neplánuji. Tak nevím ani sraz žádný neplánuji.
V Ústí nad Orlicí sem cx3 kupoval, dal bych to jako výlet, nejde o to jestli se to vyplatí. Ještě to vyzkouším s technikem co mi na autě občas dělá a pak bych se když tak ozval jestli můžu.
 
V Ústí nad Orlicí sem cx3 kupoval, dal bych to jako výlet, nejde o to jestli se to vyplatí. Ještě to vyzkouším s technikem co mi na autě občas dělá a pak bych se když tak ozval jestli můžu.
OK netrvá to dlouho potřebuješ ještě el. pásku a plastový pásky na přichycení k původnímu svazku kabelů.
 
Zdravím, mám prosbičku, chci si dát couvací kameru na CX 3, 2021 a prošel jsem si Vaše vlákna … a potřeboval bych poradit s verzí kamery. Objednal bych si: https://m.aliexpress.com/item/10050...tedetail&spm=a2g0s.9042311.0.0.23864c4de6kdd2

A k tomu nějakou kameru a zde bych potřeboval poradit s variantou.. je zde od A do F, nejsem el. A chci mít co nejméně zásahů

Děkuji
 
Zdravím, mám prosbičku, chci si dát couvací kameru na CX 3, 2021 a prošel jsem si Vaše vlákna … a potřeboval bych poradit s verzí kamery. Objednal bych si: https://m.aliexpress.com/item/10050...tedetail&spm=a2g0s.9042311.0.0.23864c4de6kdd2

A k tomu nějakou kameru a zde bych potřeboval poradit s variantou.. je zde od A do F, nejsem el. A chci mít co nejméně zásahů

Děkuji
Ahoj, omlouvám se, ale mám Mazdu 2017 a netuším, jestli tam nebudou nějaké změny.
 
Měla by jet taky. Suite F a 6V verze. Tak jsem to kupoval i já a je to opravdu blbuvzdorná instalace s tím 18-pin mezikusem :)
 
Ok dík..myslím, že nejsou…jen asi výbava, šlo mi o konektory z kamery do mezikusu…

Měla by jet taky. Suite F a 6V verze. Tak jsem to kupoval i já a je to opravdu blbuvzdorná instalace s tím 18-pin mezikusem :)
6V to vím …a když se dívám na to F tak zdroj jde pak kam? U všech obrázků jsem našel, že se to propojí do jednoho a následně do mezikusu? Díky
 
Zdroj jde do mezikusu, kterí má +/- a to chceš mít na individuální větvi. Upřímně i ta verze A bude asi fungovat, jde fakt jen o kus drátu toť vše.
 
Zdravím, tak na kameru čekám…ale spíš proč ještě píši..prohledal jsem weby co se dá sehnat pro cx3, co jsou věci pro image, osvětlení auta, tak tam není problém ale u elektroniky si nejsem jist, tam by se na mě asi v aut. servisu kvůli dotazům dívali, jak na vraha ?
Našel jsem:

Je možné pokud bych vyměnil ten kus, tak by šlo i ostatní (někdo říká, že v autech je vše- jen je potřeba to zapojit?) U navigace to bylo stejný?Popř jestli někdo se s tím neživí ( úpravy aut) v okolí Brna? Dík
 
O co ti taddy ale jde? Tohle je jen panel s talčítky a pro funkce k tomu určené musíš mít koncové prvky. A opravdu ne všechno je z výroby připravené.
 
Zdravím Vás mazďáci, takže jelikož jsem taky uvažoval o kameře ,neb mám jen senzory , a docela bych to uvítal. Jelikož jsem zrovna byl v Palkovicích, tak jsem se na to zeptal. Mám cx 3 10/2020 na zadních dveřích je záslepka na kameru. Jelikož jsem chtěl origo, p .Mikuš zjišťoval cenu. Jenže ouha, v nabídce vůbec nebyla tak zjišťoval dále, až dostal odpověď , že není v nabídce proto, že se nedá domontovat. Jedině vyměnit auto ? Takže zřejmě Mazda asi netahala kable nebo to je nějak bloknuto. Což je velice zvláštní ? Máte někdo ročník 2020 a šlo Vám to dodělat !? Hans
 
Čau
ahoj ja mam túto , https://www.aliexpress.com/item/4000848686001.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dNxHgLh, som spokojný, musel som síce dotiahnut káble , trochu som stým bojoval, ale ide to , mám ešte jednu voľnú takúto:https://www.aliexpress.com/item/32862866456.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dNxHgLh, ak chceš pošlem ti ju...
Čau diky za nabídku, ale teď do toho nebudu vrtat. Čert to vem. Zřejmě bych musel tahat kabel přes celý auto , a to se mi nechce dělat, když je v záruce. Když tak po záruce . Jinak díky
 
Back
Top