• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Plastové díly

tox

člen KLANu
79
Je mi to trapny, ale co mám dělat s touto lištou, která nechce držet v tom zacvakavacim cudliku? Slepit? V mazde poprosit o novej?
 

Přílohy

  • IMG_20150626_182154.jpg
    IMG_20150626_182154.jpg
    523,6 KB · Zobrazení: 45
zeptal bych se, co by chtěli za ten čudlík :D , a pak případně se pokusil to slepit nějakým kvalitním lepidlem :) ideálne s tím práškem co vyplnuje mezery :)
 
Ja bych ho zkusil vyndat a vymyslet jestli by se nedal nejak zpravit popripade vyrobit alternativa. No a nebo najit na ebay novej. ;)
 
ak mas niekoho kto ma 3d tiskarnu, tak by sa dal vyprintit, pokial to teda nemusi byt nejaky pruzny plast ale staci ABS
 
No nejspíš je vycvakanej ten gumovej díl v karoserii, ten čudlík v liště jde vytáhnout a nezdá se mi poškozenej... Každopádně zkoušel jsem chemopren extremmegagiga na plast, přitlačil silou boží a takto zajistil na celou noc, ráno před snídaní jsem to běžel zkontrolovat, zda to drží a můžu jet bez ostudy na sraz a nic, teméř hned to zase povolilo, takže zkusím Balvina v Brně, zda se pochlapí a poradí si s takovou nebezpečnou závadou :)
 
Asi to neni úplně optimální varianta, ale černej silikon na skla (akvárka)? Takovej ten podobnej, co se s nim i lepěji okna na auta...
 
Znova budu dělat reklamu Wurthu,ale dělal sem s tím a oboustranná páska Wurth je bezkonkurenční a k tomu lepicí a těsnící tmel K+D od Wurtha,můžu jen doporučit.uploadfromtaptalk1435642926894.jpg

odesláno z mobilu
 
potvrzuju JaMiJa - gelová oboustranka od Wurtha udrží slona. Lepí se tím i ve fabrice plastové díly na auta
 
Ale cokoli chcete od Wurtha koupit,nekupujte to v jeho prodejnách,nejlepší je to na netu,Wurth je neskutečně drahý.Na netu jsou většinou kradené výrobky ze značkových servisu,koupit to naprimo od dealera,to se vám protoci panenky :)

odesláno z mobilu
 
Nějaký konkrétní typ a třeba i shop byste mi nedoporučili? Jinak díky za rady :)
 
To musíš najít přes google,nekupuju nic od Wurtha,osobní antipatie ;) Jinak se osvědčilo mít nějakého známého ve znackovym servisu,obchodaci všeobecně upláci mechaniky čímkoli si řeknou,třeba Balvin,ten nakupci,jméno si nepamatuju,ten byl s bývalým kolegou jedna ruka :)
A jinak těch druhů všeho možného je strašná spousta.Když sem tam před čtyřma rokama skončil měl Wurth přes 500tisíc položek sortimentu.A třeba lepicich pásek bylo víc jak 30druhů.Je potřeba znát katalogove číslo.To najdes na oficiálním webu wuerth.cz

odesláno z mobilu
 
Back
Top