• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Pneumatiky

Jaké letní pneu 225/45 R18 pro lehce sportovní jízdu ? (každý 2 hlasy)


  • Celkem voličů
    43
Nedoporucuji Michelin. Mam je na M3 od novoty (18"), ted je jezdim 2. letni sezonu a jsou hlucne jako ..... Tesil jsem se na zvukovou pohodu po prezuti ze zimnich Conti a ty letni Micheliny jsou o dost hlucnejsi. Za ty prachy, co za to chteji....:mad:
 
Mají perfektní vlastnosti a výdrž na úkor hluku, to sis měl nechat lidové -continentalky za nelidové peníze
 
Aha, takze myslis, ze bude lepsi si tam na leto nechat ty zimni Conti, jo? To me nenapadlo, diky.
 
Taky budu kupovat na léto nové a furt nevím jestli mám koupit ty GoodYear Eagle F1 Asymmetric 3 nebo jít např. do matadorek
1500 rozdíl na gumě, ale zase nechci být zklamanej tím že to bude hučet a na mokru klouzat :D nebo s nima najedu o dost míň o_O
 
Taky budu kupovat na léto nové a furt nevím jestli mám koupit ty GoodYear Eagle F1 Asymmetric 3 nebo jít např. do matadorek
1500 rozdíl na gumě, ale zase nechci být zklamanej tím že to bude hučet a na mokru klouzat :D nebo s nima najedu o dost míň o_O
Ja myslim, ze jsi prave sam odpovedel.. nemuzes chtit mergla za cenu fiata

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Já si pohrávám i s myšlenkou, jestli nezkusit Atlas Sport Green. Lidi to chválí, v testech taky dopadla celkem dobře a cena už být asi nižší nemůže. Neuražte se za tu otázku, ale nemá tu s tím někdo osobní zkušenost? ;)

Odesláno z mého PLK-L01 pomocí Tapatalk
 
Tento rok som kupoval Continental PremiumContact 6 225/45 R18 95Y XL FR.
Pneumatika je hlučnejšia ako Goodyear EfficientGrip Performance, zároveň mi prišlo, že auto lepšie drží, brzdí a zároveň má aj designovo krajšiu bočnicu.

Opotrebovanie nemôžem hodnotiť.
 
Cena plusminus stejna. GY maji nizsi deklarovanou hlucnost. Sel bych do nich. Spatne nebudou ani jedny.
 
Ventus Prime 3 jsem jezdil v rozmeru 235/40/18 a muzu jen potvrdit, ze se jednalo o hodne dobre pneu.
 
Ventus Prime 3 je hodně podobná chováním SP Sport BluResponse. Všechny lze doporučit, včetně GY.
 
Já si pohrávám i s myšlenkou, jestli nezkusit Atlas Sport Green. Lidi to chválí, v testech taky dopadla celkem dobře a cena už být asi nižší nemůže. Neuražte se za tu otázku, ale nemá tu s tím někdo osobní zkušenost? ;)

Odesláno z mého PLK-L01 pomocí Tapatalk
Obouvá celá rodina,Atlasy jsou velmi tiché,vlastnosti chvalitebné.Pokud nejezdíš na hraně,běž do nich.
 
Atlasy jsou velmi tiché
Naprosto souhlasím ;) Jsou tišší než Dunlop Sport Maxx (a ty jsem měl za ekvivalent tichosti v porovnání s jinými značkami pneu), to mě opravdu překvapilo a nečekal jsem.
Mají měkčí bočnici, takže pro jízdu na hraně ideální nejsou, respektive z pohledu životnosti bočnice. Brzdnou vzdálenost budu porovnávat s druhým GH (obutým do Sport Maxx RT2), až po výměně komplet předních brzd a předních tlumičů. Pocitově teď brzdí jedno GH slaběji i na stejných Nokianech A4 obutých na obou vozech. Tak schválně potom napíšu objektivní porovnání brzdné vzdálenosti.
Já kupoval na doporučení @Míra a určitě do nich opět rád půjdu i při dalších výběrech ;) Poměr cena/výkon neuvěřitelný a na auto střední třídy jako dělané.
Porovnání na konec: Atlas jsou asi tak 1000x lepší než Barum, které jsem dojížděl předchozí sezónu :cool: Pneumatiky
 
Díky za rady. Koukal jsem na ty Atlasy a mají udávanou vyšší hlučnost než všechny ostatní. Zase jsou o 1/3 levnější, což to možná dorovná. Mám ještě jeden dotaz, rozdíl mezi Atlas SPORT GREEN a Atlas SPORT GREEN XL je ?
 
Back
Top