• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina Prague Unit - skupina z Prahy a okolí

Bose hraje mizerně a na keyless stejně není spoleh, xkrat se auto po odchodu nezamklo. Senzory parkování jsou v porovnání se škodovkou nepoužitelne. Koroze, lak, vrzající interier atd je společná všem mazdám.
Jestli chci pohodlné auto na české silnice s max. odhlučněním interiéru v této cenové kategorii, tak si koupim Golfa 7th Combi, 1.5 turbo s vypínáním válců marathon edition, dosluhující generace. Teď jsem jednoho vybral pro zeťáčka. Za stejnou cenu tišší, větší, asi při klidné jízdě nižší spotřeba, pohodlnější sedačky s masážní fcí, zábavnější displeje pro řidiče, jednodušší na řízení, teď je na něj až 100 tis. sleva.
A l e ! Je o 20% těžší, výkon taky nižší o 25% oproti mojí M3 G165. Je to úplně studený čumák na silnici, jako němka…, takže moje zážitky z okresek a trestání nadupaných SUV či překvapené obličeje motoricky silnějších "řidičů" na pražských semaforech to nevyváží. Mazda 3 je prostě auto pro denní všední radost ř i d i č e, nikoliv tichý pohodlný koráb na dlouhé cesty či řvoucí pojízdná diskotéka.
 
Mazdar :) nechystate nejaky sraz ke konci prazdin ? Jsem novy :), ale rad bych se s vami rad se vsemi seznamil;)....
 
což takhle nějaký motokáry, byl by zájem pozávodit a pokecat...? Návrhy termínů....? ;)
 
Což třeba víkend19.9.-20.9.Budu už doma
a pojízdný.
18.-20.9. je Mazda Reunion v Karvánkách.
Nevím, proč tu ještě není událost. Ale když už tohle vidím, ráda bych aby se to dostalo do podvědomí všech. A já zkusím zaurgovat organizátory, aby to sem dali, už je nejvyšší čas.
 
Karvánky já rád, kurňa proč se to neví? Pokud tam bude někdo s dětmi okolo 11 let, dalo by se o tom uvažovat. Co třeba @Doofer že by přijel vyvenčit rodinku a ukázat novej povoz, hmm?
Já myslela, že Ty to víš z fb.. :eek: nicméně neví se to, protože Milan ani Míra nejsou schopni to sem dát :expressionless:
 
Back
Top