• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina Moravia Unit - skupina mazďáků a mazďaček z Moravy

:D :D

Pro ostatní - to je takový interní fór, co vlastně není fór o tom, jak moc dobře se známe :D :D
 
Zdravím řidiče a řidičky z Moravy :)

Někdo protáhnout mazliky nebo se jen sejít pokecat nebo někdo kdo by měl navic rámečky mazdaklanu? :D
 
Šumperkem jsem dnes projížděl. ;)
A několik mazlíků potkal...bez rámečků.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zdravím jsem nový na tomto fóru mám Cx3 Takumi poslední facelift chtěl bych se zeptat kdy se bude konat nejbližší době ,no samozřejmě až bude teplo sraz nejlépe Morava.Diky za info. No a samozřejmě bych taky rád oledkoval
 
Zdravím jsem nový na tomto fóru mám Cx3 Takumi poslední facelift chtěl bych se zeptat kdy se bude konat nejbližší době ,no samozřejmě až bude teplo sraz nejlépe Morava.Diky za info. No a samozřejmě bych taky rád oledkoval
Něco se chystá už v nejbližší době, .. řekla bych tak únor/březen, spíš únor.. co se týče LEDkování, tak to zodpoví sám velký samuraj @Natural, což? :)
 
Hlásím buchláky bez omezní, včera jsme byli s mladým prubnout novou baterku a "odvzdušnit chladící kapalinu" ;) :joy:
 
Včera jsem to nestihl, ale dneska už je to v éteru. Takže letos se uvidíme po pauze způsobené covidem.:p
 
Já bych nám/vám klidně svolala sešlost na motokáry, ale bohužel už nejsem Moravia unit.. ?‍♀️ teď jsem někde mezi Prague a Moravia ??
Ale až budu na Moravě, dala bych třeba třetí víkend v červenci, což?
 
Poslední úprava:
Back
Top