• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina Prague Unit - skupina z Prahy a okolí

Byl by hromadnejsi zajem o Kurz bezpecne jizdy (cti skola smyku na uzavrenemm okruhu)? Stredocesi mame nejbliz Pribram a asi by se dala pro skupinu vyjednat slevicka.
Ja tam chci urcite - poprve s predokolovou Mazdou.
 
Byl by hromadnejsi zajem o Kurz bezpecne jizdy (cti skola smyku na uzavrenemm okruhu)? Stredocesi mame nejbliz Pribram a asi by se dala pro skupinu vyjednat slevicka.
Ja tam chci urcite - poprve s predokolovou Mazdou.
Já bych do toho šel.

Odesláno z mého SM-J510FN pomocí Tapatalk
 
Byl by hromadnejsi zajem o Kurz bezpecne jizdy (cti skola smyku na uzavrenemm okruhu)? Stredocesi mame nejbliz Pribram a asi by se dala pro skupinu vyjednat slevicka.
Ja tam chci urcite - poprve s predokolovou Mazdou.

Urcite doporucuju vsem bez vyjimky. Byli jsme na Dlouhe lhote celkem nedavno. Stejne tak doporucuju vsem majitelum GJ a GL vynechat aquaplanningovou vanu, jinak tam nechate spodni kryci plasty jako ja :)
 
Urcite doporucuju vsem bez vyjimky. Byli jsme na Dlouhe lhote celkem nedavno. Stejne tak doporucuju vsem majitelum GJ a GL vynechat aquaplanningovou vanu, jinak tam nechate spodni kryci plasty jako ja :)
Vyzkousel jsem snad vsechny polygony a DL u Pribrami ma skvely pomer cena/vykon. Existuji levnejsi, ale ty nedoporucuju.
Otuknu tedy ochotu udelat special termin a cenu.
 
Safra, já se zrovna vrátil z kurzu bezpečné jízdy v Sosnové. Možná jsem to mohl mít levnější.
 
Ahoj, můžu jen doporučit absolvoval jsem letos v únoru. Velice vstřícní instruktoři a bezvadna organizace.
 
Nemám koule dostat CX-5 na limit na veřejné komunikaci, možná by to stálo za to...? (teda pokud nepočítám nájezd na D1 směr Praha z Dobřejovic - na kruháči odbočení vpravo a zařazení se do průběžného pruhu; tam jsem poněkud vydriftoval z připojovacího...)
 
Poslední úprava:
Byl by hromadnejsi zajem o Kurz bezpecne jizdy (cti skola smyku na uzavrenemm okruhu)? Stredocesi mame nejbliz Pribram a asi by se dala pro skupinu vyjednat slevicka.
Ja tam chci urcite - poprve s predokolovou Mazdou.
zákaznící CarSTARu mají o zábavu postaráno.... byl jsem, ukázalo se že asistenty fungují ale jen když víš jak je používat jinak ne... https://www.facebook.com/watch/?v=1997255680294054
 
Záujem by som mal,myslím si že to je užitočné..

Z CarStar mi prišla pozvánka na ten ich kurz, ale na dotaz ohľadom ceny už neodpovedali, takže som tam nakoniec nebol.
 
@Vitus to jen neumi! Ja zadne plasty ve vodni vane nenechal! :rolleyes::cool::D A to jsem jel az po nem, takze jsem primo videl na vlastni oci, jak to mude dopadnout. Ale my si s autem na to verili vic! :D Co naplat, driftovat a vozit micek ale umi lip :D.

Jinak si tam prave pred zimou chtel ten celodenni kurz zaplatit se svou novou neMazdou, abych si trosku na auto zvykl. Akorat jsem to planoval tak, ze pojedeme oba s manzelkou (ona s GJ), ale nejak jsme se terminove nebyli schopni sladit (8:00 je na ni prilis brzo).
 
Byl by hromadnejsi zajem o Kurz bezpecne jizdy (cti skola smyku na uzavrenemm okruhu)? Stredocesi mame nejbliz Pribram a asi by se dala pro skupinu vyjednat slevicka.
Ja tam chci urcite - poprve s predokolovou Mazdou.
Asi bych se přidal.
 
@Vitus to jen neumi! Ja zadne plasty ve vodni vane nenechal! :rolleyes::cool::D A to jsem jel az po nem, takze jsem primo videl na vlastni oci, jak to mude dopadnout. Ale my si s autem na to verili vic! :D Co naplat, driftovat a vozit micek ale umi lip :D.

Jinak si tam prave pred zimou chtel ten celodenni kurz zaplatit se svou novou neMazdou, abych si trosku na auto zvykl. Akorat jsem to planoval tak, ze pojedeme oba s manzelkou (ona s GJ), ale nejak jsme se terminove nebyli schopni sladit (8:00 je na ni prilis brzo).

No tak jasny, do ty vany jsem jel teprva po druhe, to neni jen tak si vletet do hromady vody, to se musi umet

4dfb03de3072901c3ca26e9f53e22c82.jpg

 
Back
Top