• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Problémy s reklamací dieselu u Auto Jeremiášova (ředění oleje)

Co s tímto tématem?


  • Celkem voličů
    60
Tak právník nezná dost dobře NOZ. Co se stane při odstoupení od smlouvy a co může (v zákoně má v tomto oporu) žalovaná strana požadovat, ti asi neřekl, že? Nakonec to bude pro žalovanou stranu výhra, i když prohraje.
Můžeš mě poučit? Dík.
 
Máš právníka či ty si právník, tak musíš vědět co znamená odstoupení od kupní smlouvy a jaké to má i následky.
Napsals, že právník nezná dost dobře NOZ. Cituji:
Tak právník nezná dost dobře NOZ. Co se stane při odstoupení od smlouvy a co může (v zákoně má v tomto oporu) žalovaná strana požadovat, ti asi neřekl, že? Nakonec to bude pro žalovanou stranu výhra, i když prohraje.

Nechám se poučit, můžeš mi to vysvětlit?
 
seš nějaký nervózní. Klesá prodej? A bude hůř až bude rozsudek. jak u blbých je fakt to vaše opakováni nesmyslu o tom že nafta v oleji normální a další nesmysly, není řidič jako řidič.....

no tvl kdyby blbost nadnášela, tak tu někdo lítá až ve stratosféře ... ty tři nezávislý advokáty bych chtěl vidět :D
 
no tvl kdyby blbost nadnášela, tak tu někdo lítá až ve stratosféře ... ty tři nezávislý advokáty bych chtěl vidět :D
NAPROSTO S TEBOU SOUHLASÍM. :)

Myslím, že takhle "chudá" by chtěla být většina důchodců v této zemi. ;)
čím víc utrácím, tím víc vydělávám. :) Chceš poradit? Zadarmo. :)

A proč bych to dělal? Číst umíš (manuál k autu asi ne a to co je v něm tě nezajímá), tak si to přečti nebo dohledej v zákoně.
Děkuji za poučení.
 
Poslední úprava moderátorem:
Ocitne-li se tu jediný další příspěvek, který se nebude týkat konkrétních novinek a faktů v tomto případu (např. ne/anonymizované texty žalob, stížností, odpovědí atp.), bude toto téma zamčeno. Kdo tu má mít pořád trpělivost nad spojováním neurčitých výkřiků do jednoho příspěvku? Já to tedy nejsem.
 
Ocitne-li se tu jediný další příspěvek, který se nebude týkat konkrétních novinek a faktů v tomto případu (např. ne/anonymizované texty žalob, stížností, odpovědí atp.), bude toto téma zamčeno. Kdo tu má mít pořád trpělivost nad spojováním neurčitých výkřiků do jednoho příspěvku? Já to tedy nejsem.
V pondělí odchází dopis do Auto Jeremiášova se sdělením, že vzhledem k tomu, že auto je nespolehlivé, reklamaci nevyřídili, nevím kdy mě ta popelnice opět vypeče, i nadále teče nafta do oleje, už je ji tam v pulce mezi horní a tzv. x ryskou (dodatečně mi byla vyměněna měrka s x ryskou, bez mého vědomí) jsem byl nucen auto odstavit a pořídit si jiné nové auto, na které se můžu spolehnout. Musí počítat s tím, že jim ty náklady spojené s pořízením nového auta pochopitelně vyúčtují. Všechny doklady mám pečlivě připravené jako důkaz k soudu.
 
Poslední úprava moderátorem:
Neviděli jsme tu žádný znalecký posudek, žádnou žalobu - prostě jen plná huba ***...
 
Poslední úprava moderátorem:
Neviděli jsme tu žádný znalecký posudek, žádnou žalobu - prostě jen plná huba ***...
No, žaloba je podána, jak jsem již psal. Auto Jeremiášova ji má. Znalecký posudek jsem zatím nedělal i když mi to advokát doporučil, ale vysvětlil jsem mu, že je to zbytečné, protože by to žalovaná napadla, jako že jsem si to objednal u nějakého známého. Když bude potřeba, tak se tomu pochopitelně nebráním, ale znalce ať určí soud. Každý znalec mi potvrdí, že piliny ani nafta v oleji nemají co dělat. Pochybuješ o tom? Já ne!
 
Poslední úprava moderátorem:
Hlavně pochybuji o tvém zdravém rozumu... Nic hmatatelného si tu nepředložil, jen co ti kdo řekl nebo poradil. Proč sem tedy nedáš tu žalobu? Tři nezávislý advokáti ti údajně řekly něco co ale není úplně v souladu s NOZ. Ty který neví co je DPF si poznal, že máš na měrce oleje do půlky naftu :D. Člověče ty si případ . Už sem fakt dej něco o čem tu jen plkáš. Jestli takhle argumentuješ u právníků, nebo s Auto Jeremiášova, nebo kdekoliv jinde, tak se musí všude bavit ještě teď. Jen děláš machry a v ruce máš kulový - jestli ne, tak sem s nějakým důkazem.
 
Hlavně pochybuji o tvém zdravém rozumu... Nic hmatatelného si tu nepředložil, jen co ti kdo řekl nebo poradil. Proč sem tedy nedáš tu žalobu? Tři nezávislý advokáti ti údajně řekly něco co ale není úplně v souladu s NOZ. Ty který neví co je DPF si poznal, že máš na měrce oleje do půlky naftu :D. Člověče ty si případ . Už sem fakt dej něco o čem tu jen plkáš. Jestli takhle argumentuješ u právníků, nebo s Auto Jeremiášova, nebo kdekoliv jinde, tak se musí všude bavit ještě teď. Jen děláš machry a v ruce máš kulový - jestli ne, tak sem s nějakým důkazem
3x mě tahala odtahovka. Mám doklady. Je to zapsáno el. servisní knížce. 3x jsem musel využít asistenční službu - náhradní vozidlo. Pokaždé ta sama závada viz. příloha. Nepíšu to tady kvůli tobě. Normálně bych na tvé výpady ani nereagoval. Dělám to kvůli těm co to tady v tichosti čtou. Pověsím sem až rozsudek. Nezapomínám ani na svolávačku, kdy mi ten olej měnili po 15.000km u nového auta. Mazda musela vědět už při prodeji co mi prodává za popelnici.
 

Přílohy

  • zavada mazda 6, 3.3.2017.jpg
    zavada mazda 6, 3.3.2017.jpg
    447,6 KB · Zobrazení: 91
Poslední úprava moderátorem:
Má trpělivost je u konce. Kdo chce, může si jít tapetovat nějaké vlastní fórum. Pakliže bude mít Marian aka @Byvaly Mazdak nějaké konkrétní podklady viz. výše, odemknu jej, ale odmítám tu být osočován ze spojení s importem, A. Kiriakovským atp., pro které jsem ve skutečnosti osinou v zadku.
 
Poslední úprava:
Tři dny jsem pročítal všechny příspěvky a odpovědi na toto téma. Jsem zvědav jak ten soud dopadne. Mám stejný motor jako ten pán co byl nespokojen s ředěním oleje naftou a předčasnými drahými výměnami oleje, který opravdu nestojí 350 Kč. Docela mne překvapilo kolik názorů zde bylo proti němu. Zřejmě to byli ti, kteří o tomto motoru 2,2D četli někde v katalogu ale nikdy ho neměli doma v garáži.
Přidám svou čerstvou zkušenost, minulý týden po 3 letech a 3 měsících naprosto bezproblémového provozu a značkově servisovaných 77 000 km se moje auto M6 za 900 000 zastavilo. První diagnoza byla vačka a turba což je oprava za min 100 000 Kč. Po rozebrání se to naštěstí nepotvrdilo ale celý motor je zanesený sazemi a to rozhodně nejezdím jen krátké trasy. To ale nikdo nepozná dokud nerozebere motor a tak postupně dochází k destrukci tohoto motoru. Domnívám se, že příčinou je i to ředění oleje naftou a ten pán měl naprostou pravdu , když zde tvrdil, že je to konstrukční chyba motoru. Nedivím se, že chtěl vrátit takový výrobek ,protože já bych to udělal také ale dnes už je pozdě.
 

Přílohy

  • 27867727_542735226100214_8668771851175817219_n.jpg
    27867727_542735226100214_8668771851175817219_n.jpg
    74 KB · Zobrazení: 60
  • 27857910_542735266100210_7724915097647370238_n.jpg
    27857910_542735266100210_7724915097647370238_n.jpg
    55,3 KB · Zobrazení: 58
  • 27751663_542735299433540_1217899941613351150_n.jpg
    27751663_542735299433540_1217899941613351150_n.jpg
    43 KB · Zobrazení: 58
Back
Top