• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Půjde to opravit?

Orel

člen KLANu
67
Ahoj mám dotaz už jsem si koupil další mazdu 3 ? ale zbyla mi ještě tahle.. Pujdeto opravit? Máte nějaký zkušenosti? A ještě nás zajímá cena. Přemýšlím jestli má smysl opravit nebo si schovám všechny ND.děkuji za názory.

IMG_20220528_164209.jpg IMG_20220528_164214.jpg IMG_20220528_164220.jpg IMG_20220528_164230.jpg
 
Karosář to bez problémů opraví. Zjednodušeně: přeměří se rozměry, případně narovná, rozboduje se ten zbořený boční nosník, naboduje se nový nosník, přeměří se rozměry, případně lehce dorovná. Ale cena asi bude hrát roli. Ten nosník bude novej v Mazdě stát do cca 20000Kč (vrakoviště bude cena "dle ksichtu" jak se říká). Ale pokud si to nebudeš opravovat sám, tak se zeptej klempíře co si řekne za práci.
 
Tak jsem oslovil jednoho. Řekl mi 30 tisíc že si prý musím sehnat čtvrtku auta ? jako je je jen poničen nosník trochu.. Asi na tk kašlu jdu auto rozebrat ?
 
Back
Top