• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Reference člena Max6 - Příbram

Mám s prací Max6::

  • Negativní zkušenost

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    46
Dostávám se k informaci o výměně zadních brzdových kotoučů u @Max6 . Zachránil mě před odjezdem na dovolenou do Itálie, protože jsem pár dní předtím zjistil, že mi drhnou zadní desky a kotouče zejména zevnitř pěkně orezlé. Max6 mi vyměnil kotouče od jiného "dárce orgánů", jak říká, a vyčistil ve třmenech vše, co tam drhlo. Zde foto po 700 km. Je vidět, že desky se ještě nesrovnaly, ale pořád dobré. Uvidím, jak během jara, ale asi to není dlouhodobé řešení. Mazda to vzadu nemá dobře vyřešené.
Zobrazit přílohu 26934
Chá,chá a která značka kromě BMW to má řešeno líp?Jezdí ke mně koncern,Peugeot,Toyota,Opel a mnoho dalších.A kdo má vzadu kotouče a jezdí tak nějak normálně,problém s orezlými kotouči řeší každý z nich.Zásada platí,jednou za rok vše rozdělat,vyčistit,namazat,případně kotouče stočit na soustruhu..Tak,jak se to doporučovalo dříve.Ty zadní brzdy brzdí vůči předním jen z 30 procent,neprohřejí se a kotouče začnou korodovat.Kdo jezdí na krev,tak tyhle problémy nemá.Paradoxem je,že ten,kdo má vzadu bubny(Yaris,Almera,Octavia,Fabia)),tak tohle neřeší,tyhle brzdy vydrží daleko přes 200 000km.
 
Tak vzhledem k tomu, že Max bude splňovat podmínky vzhledem k počtu zaměstnanců do poslední chvíle, tak je to taková jistota dneska :)
Jinak @Muggsy co to máš za disky?
 
Chá,chá a která značka kromě BMW to má řešeno líp?Jezdí ke mně koncern,Peugeot,Toyota,Opel a mnoho dalších.A kdo má vzadu kotouče a jezdí tak nějak normálně,problém s orezlými kotouči řeší každý z nich
Zajímavé je, že s GH jsem zdaleka tak velký problém se zadními kotouči neměl. S Pažoutem předtím jo.
 
tak to je super ze mam servis za rohem:)
Ty jo a co s temi kotouci delate?
Peugeot jsem mel 3 roky jeden a druhy mam uz 7 let(P407)
BMW 5er jsem mel ctyri roky a nikdy nebyl problem...
U BMW mi jen asi 2x za tu plechovou ochranu zalezl v jednom pripade kus dreva a v druhem pripade jsem tam obrusoval kus mensiho kamenu. Zvukove to bylo dost sileny nez jsem na to prisel
 
V pátek proběhla návštěva u Maxe za účelem výměny zadního brzdového obložení na M3 BM. Zejména vnitřní strana kotoučů byla po necelých 40 tisících km a 4 letech prakticky na odpis. Možná k tomu přispěla i prodělaná dvojnásobná výměna jednoho z brzdičů v AS... Na základě doporučení jsme osadili kotouče i desky od fy ATE. Konečně nemám zadní brzdy na okrasu. Nejvíc nám dalo zabrat seřízení ruční brzdy do sportovna. :cool: S výsledkem i s přístupem jsem maximálně spokojený. Maxe mohu s klidným svědomím doporučit. Těším se zase někdy na viděnou. ;)
 
Včera jsem poprvé navštívil Maxe s M3 BM a mohu jen doporučit! Proběhla výměna svíček, oleje v převodovce, brzdové kapaliny, motorového oleje a všech filtrů. Dozvěděl jsem se plno užitečných informací a taky co by stálo příště vyměnit. Takže určitě jsem tam nebyl naposledy. Cesta z HK za to stojí:)
 
Včera první návštěva Max6 ,výměna obou předních spodních ramen na mojí. M6,naprostá spokojenost.:p
 
Dnes návštěva u @Max6 – oprava brzdového systému po zpackaným servisu. Díky za rychlou opravu. Maximální spokojenost.:)
 
taky hlasim navstevu u @Max6 :)
termostat a svicky.
Plus hromada informaci.
Jo a taky jizda Maxovo MPS do Autokelly:cool:
Dekuju
 
Já bych k němu rád přihlásil kamaráda (M6 GH 2.5) a brzy také sestru (M6 GH 2.0) - je nejlepší mu cinknout? :) Nevím, jak často sem zavítá..
 
dneska při nájezdu 13 000 km proběhla druhá výměna oleje+filtru, vzduchového filtru, promazání zámků a kontrola předního zavěšení - jako vždy naprostá spokojenost :);)
 
Ahoj, pomůžete mi prosím se sdělením kontaktu na Maxe, pokud je možné se k němu objednat? Nevím jaká jsou pravidla, jestli dělá jen známým lidem. Ještě jsem u něj nebyl. Kontaktoval jsem jej přes konverzaci na fóru, zatím se neozval.
Klidně do SZ.
Díky.
Honza
 
Ahoj, pomůžete mi prosím se sdělením kontaktu na Maxe, pokud je možné se k němu objednat? Nevím jaká jsou pravidla, jestli dělá jen známým lidem. Ještě jsem u něj nebyl. Kontaktoval jsem jej přes konverzaci na fóru, zatím se neozval.
Klidně do SZ.
Díky.
Honza

Určitě odepíše, jen je dost zaneprázdněný o_O
 
Back
Top