• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Reference člena Max6 - Příbram

Mám s prací Max6::

  • Negativní zkušenost

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    46
prosím poradíte jak Max6 kontaktovat? má nějaké webovky, veřejné telefonní číslo? máme cx 7 a potřebuje generálku, on by mohl být ten správný člověk
Pošli soukromou zprávu s čekej.


Odesláno z mého Nokia 7.2 pomocí Tapatalk
 
Velký dík @Max6 za dnešní bleskovou neplánovanou výměnu oleje. Díky uzavření okresů, jsem musel vyrazit dřív než jsem plánoval
 
Tak po docela rychlé domluvě, asi týden předem, jsem se v pátek zastavil u @Max6 asi po 10 měsících na další výměnu oleje po 15 tis. km. Spojili jsme to s menší preventivní dekarbonizací po 60 tis. km a kontrolou brzd - zdá se, že ještě vydrží asi 10 tis. km, a pak půjdou dopředu nejspíš některé desky EBC, asi i vč. kotoučů. A nakonec došlo na zatlumení podběhů materiálem z Ahifi, který jsem objednal v neděli a ve středu mi z Brna přišel.
Jako obvykle, pečlivá práce s vysvětlením všeho vč. korekce mých představ, co polepit - tak, abych za pár let neměl shnilé plechy pod polepy.
 
Včera nepříliš dlouhý, ale velmi zajímavý servisní zásah od @Max6 - instalace nových desek na přední brzdy a vystříkání dutin. Nakonec testovací jízda k prověření nových keramických desek Bosch (viz Brzdy original vs. aftermarket). Zase velká spokojenost s pečlivostí, znalostmi a ochotou! ?
 
Také musím jako vždy pochválit a poděkovat za skvělý servis, i když tentokrát ne-mazdy :)
Proběhla klasická výměna náplní, filtrů a okouknutí celkového stavu. Samozřejmě nesmělo chybět naplánování dalších více čí méně potřebných servisních akcí.
Profesionalita, odbornost, spousta informací, pečlivost prostě zaručena a nebudu jezdit jinam ani s ne-mazdou ;):cool:
20210430_093215.jpg
 
@Max6 som písal správu presne pred mesiacom a zatiaľ žiadna odpoveď. Asi mám moc veľa požiadaviek naraz.. :innocent:
 
Moc dekuji za pomoc. S temi speci kousky, co jsem tam privezl - aneb oprava po predeslem spatnem servisu u MX-5 jinde.
Skvely pristup, vsechno vysvetleno, ukazano, dohledano. A take par doporuceni na cestu ;)
 
Dnes u @Max6 výměna oleje v převodovce. Rychlá domluva, perfektní práce a příjemné popovídání k tomu. ?
 
Take se snazim s Maxem spojit, bohuzel zatim neuspesne. Ale chapu, ze je cas dovolenych, tak verim, ze az bude zpet v dilne, ze da vedet.
 
dnes výměna oleje u @Max6 , opět není co vytknout, vše na 1000 % .

Nějak se nám to protáhlo :grinning:, ale díky za spoustu informací ohledně hybridů, které mě poslední dobou víc a víc zajímají ?.

Hlavně super info ohledně zkušeností s Honzovým Lexusem, ve kterém mi potvrdil , že i starší Lexus je uvnitř prostě komfortní a úplně jiná liga než ostatní automobilky.

Doufám, že jsem tě moc nezdržel, ale těch informací bylo tolik, že jsem úplně přestal sledovat čas, ale ten u @Max6 nikdy nesleduji:joy::laughing: a utíká tam úplně jinak :p
 
Poslední úprava:
Back
Top