• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Schránka na brýle

P3chy

nový člen
5
Zdravím ve spolek,
Včera se mi povedlo zničit si schránku na brýle ve stropě (rozpadla se na dva kusy). Mazda 6 - kombi, 2.0 benzin po faceliftu.
Nevíte někdo náhodou označení dílu, případně i nějaké rady k výměně jestli jste se s tím už setkali.

Díky moc všem
 
Ahoj, se schránkou na brýle se dělali dvě verze - S nebo BEZ vnitřního světýlka. Pak je ještě rozdíl jestli auto má skleněnou střechu nebo ne. Pro konkrétní kód dílu je proto dobrý dát VIN auta.

https://www.ebay.com/itm/201599463844
 
Mne sa zlomil ten plastovy domcek, v ktorom je schovana signalizacia pasov pre zadnych pasazierov. Volal som do Mazda Gentleman ale nemaju to skladom, neviete cislo dielu? Ci sa to da samostatne kupit?
 
Mě by zajímalo jestli se dá ten plastový domek se signalizaci pasu vyměnit za pouzdro na brýle? Raději bych měl odkládací prostor než signalizaci pasu když tam nikdo nesedí...
 
Byl by tu někdo ochotný se schránkou na brýle kdo by mi vyfotil vnitřek té schránky?
Jde mi o způsob uchycení toho víka a zavírání
 
Back
Top