• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Senzor zapnutého pásu spolujezdce?

RTjohny

člen KLANu
39
Dnes jsem si vsiml, ze kdyz spolujezdec nema zapnuty pas, tak pipak je sticha.
Byl u BK (2004) senzor take pro spolujezdce, nebo ne? Nevim, zda je to chyba, nebo to je takto OK.
Aby to nahodou nemelo nejaky vliv na pripadnou funkcnost airbagu...

Predem diky
 
No podle me tam senzor je, ale M3 BK to nijak neoveruje.
Ja mel problem s ikonkou airbagu, ze mi svitila pri najeti na nejakou nerovnost, pak jsem vlezl pod sedacku spolujezdce a videl ukoplej konektor, je tam nejaka krabicka, tusim s dratem do sedadla a druhym do pasu, to jsem zafixoval a airbag uz nesviti.
 
senzor zapnuti tam samozrejme je, u zrcatka je i kontrolka...pipa to az v souvislosti se zatezovym senzorem v sedadle, tak mozna odesel ten
pipalo mi to kdyz jsem tam mel batoh - poridil jsem falesny zamek pasu a mam klid
 
senzor zapnuti tam samozrejme je, u zrcatka je i kontrolka...pipa to az v souvislosti se zatezovym senzorem v sedadle, tak mozna odesel ten
pipalo mi to kdyz jsem tam mel batoh - poridil jsem falesny zamek pasu a mam klid
Kde u zrcatka? Premyslim, jestli nemam jinou vybavu...
 
nemyslim si ze to ma nejaka vybava jinak
IMG_20201029_134443.jpg
takhle to vypada kdyz na spolujezdci nekdo sedi a neni zaply pas, pri jizde to pak piska
 
Poslední úprava moderátorem:
no vybavu presne nevim, kdyz jsem po tom patral tak jsem nenasel takze mozna je tam neco dokupovany nebo naopak neco tam chybi (touring 2007 bez palubniho pocitace odpovida asi nejvic)
palubni pocitac nemam, tempomat nemam, USB/AUX nemam, BOSE nemam
CD mam vcetne MP3, multimedia na volantu taky, automatickou klimu
parrot je nejspis dodelavany
 
To tam nemam ten panel vubec, to mas nejakou lepsi vybavu, ja mam nejakou osekanou, ze to nema na ctecku na CD ani cyklovac na sterace treba.
Cyklovač na stěrače doděláš jednoduše. Stačí jen sehnat páčku která ten cyklovač má a vyměnit jí (třeba na vrakáči). Rozdíl je tam jen pro sedan a hatchback (jestli je na páčce ještě zadní stěrač).
Jinak v porovnání výbav co to auto má mít a nemá mít pozor aby jste zohlednili nejen stupeň výbavy, ale i to jestli je to před facelift (červen 2003 - únor 2006) nebo pofacelift. Byť to nevypadá, tak se tam opravdu hodně věcí změnilo.
 
Poslední úprava:
Back
Top