• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Sklápěcí zrcátka

Luke

člen KLANu
25
Ahoj.chtel jsem se poradit jestli nekdo nahodou nevi :) "jestli se da nastavit aby při zamknuti auta se zrcátka na aute automaticky sklopily" popřípadě pri odemknuti znovu odklopily.diky moc
 
Myslím že to jde jen u nějakých verzi.ja na 3 bl to nejde ale u novějších možná jo.treba Peugeot to má.zalezi asi na automobilce
 
Me spíš zajímá jestli to jde na mazde 6 gh
Vim ze to maji superby 2rada a vice aut.ale zajima me jestli by to slo na gh ;) :)
 
To je zajímavý dotaz, též jsme o tom uvažoval. Nakonec mi ale došlo, že to manuální je možná lepší. Třeba v supermarketu vždy sklápím, kde je málo místa a nějaký mamlas při vylízání/nalízání do okolních aut o to může zavadit. Ale zase na dvorku nebo velkém prostranství proč to namáhat.. :rolleyes:
 
Ja zahradu bohuzel nemam.a je to luxusni.kdyz jdou okna stahovat klíčem tak by mohli i zrcatka :)
 
Určitě to jde, ono jde všechno, když se chce. Na netu je plno modulů, které tohle umí. Akorát ti to bude fungovat do první námrazy, kdy to motorky neutáhnou (možnost deaktivace není, alespoň u těch levných provedení)..
Taky se přikláním k tomu názoru, že manuální možnost sklopení je lepší (kór když ještě na GH jde sklopení provést i po vysunutí klíčku). Ale proti gustu.

Tady třeba ukázka vyššího levlu a to sklápění na dálkovém ovladači. Všechno jde, když se chce :)
 
Tohle by se mi líbilo. BMW to mělo při delším podržení ovladače zamknutí, takže by se to zklopilo jen kdyby jsi chtěl.
 
Je pravda ze to je takova nedulezita vec.otazka lenivosti :D ale pokud by to nebylo drahe a slozite tak bych do toho sel :)
 
V zime jsem nesklapel jak uz byl mraz, u obchodaku parkuju na mistech kde je kolem me 3 prdele mista. :D Nejsem ten typ co musi zaparkovat hned u vchodu. A momentalne mam garaz, takze uz ani tak sklapeni moc neresim. :D
 
Da se to tedy nastavit primo pri zamknuti nebo treba i podrzenim?jinak shreku diky moc si kapacita.akorat ta cena neni uplne malo ale co bych pro svoji lasku neudelal.akorat nevim jestli bych to zvladl zapojit
 
Da se to tedy nastavit primo pri zamknuti nebo treba i podrzenim?jinak shreku diky moc si kapacita.akorat ta cena neni uplne malo ale co bych pro svoji lasku neudelal.akorat nevim jestli bych to zvladl zapojit
To fakt nevím, IMO ano, ale řiď se osvědčenou radou: "když všechno selže, přečti si návod" :)
 
Nazdar Mazdar :)
Konečně jsem shodil zase zpět nějaký kila,abych se vešel do trika Mazdaklanu :) a ještě by se mi k tomu hodilo vědět něco o sklápění zrcátek. Mazda GH měla by to být GTA verze původ z CZ a otázka zní. Jde nějak nastavit sklápění pravého zrcátka při zařazení zpátečky (něco podobného, co má třeba koncern) případně jaký je sled kroků pro správné nastavení a v které pozici musí být ruční přepínač ovládání zrcátek z kabiny? U koncernu to třeba funguje tak, že když je přepínač v poloze na pravé zrcátko, tak se po zařazení zpátečky nastaví do Vámi nakonfigurované pozice,aby byl vidět pěkně patník :)

Díkes zkušenějším za odpověď
 
zdravim, demontoval nekdo samotne zrcadlo ze zpetneho zrcatka? mam praskle sklo a rad bych ho vymenil..
staci ho "vyloupnout" nebo se zdelava cele zpetne zrcatko a rozmontovava se na stole?

diky
 
mě by zajímalo, jestli lze nějak poladit, aby to fungovalo jako u BMW, že při delším podržení zamknutí se sklopí.
 
No na Mazdu 3 BN ale to je asi jedno pac já bych raději aby to umelo sklopit až po nastartování a ne s odemknutim. Ale na zimu je tam ta manuální volba tak to případně postačí.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Back
Top