• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Sklápěcí zrcátka

nemotal bych to s GH , kde to jde jen manuálně tlačítkem případně dobastlením nějákýho modulu .... každopádně skrz zimní období bych si to ani netroufnul
 
ja sklapim zrcatka i v zime (ano, zima na jizni morave neni jak ze severniho polu :D ) a nikdy jsem nemel problem s nedovrenim/neotevrenim zrcatek
 
já parkuju auto před domem a často v zimě přes noc zapršelo a namrzlo to, proto to ve svém případě neriskuju, teď přes léto samozřejmě sklápím
 
Nikdo z vás zatím nekupoval náhradní kolečko do zrcátka? Na aliexpress je toho hodně a těžko se orientovat co je pro BN. Do rezervi se určitě hodit bude ačkoli na zimu nechám na manual. V noci zamrzne a ráno nemám jinou možnost pač ovladač je uvnitř a zrcátka mi prostě budou chtít vyskočit při odemceni auta.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Uffff. To mi nějak ušlo. To se omlouvám. Klidně mé příspěvky kdyztak smazat a poptám se v sekci BN. Děkuji.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Back
Top