• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Spotřeba paliva u CX-3 - zkušenosti

Nic neděláš špatně,je to jenom o stylu jízdy,někdo tomu šlape na krk někdo ne.Od koupi jsem nuloval poprvé. Před vynulováním najeto 30 000 km spotřeba 6,7 l .Ale 90% jezdí manželka. A já už jsem taky zklidněný
něco dělám špatně, najeto přes 44 000 km a spotřeba ukazuje opět 7,7 :D

Odesláno z mého SM-J510FN pomocí Tapatalk
 
Poslední úprava:
Machrovat se spotřebou umí kdekdo, ale pochlubte se jakou máte průměrnou rychlost frajeři. Já mám za 8000 km průměrnou rychlost 39 km/hod. Kdo z vás má míň? :D
 
Zrovna u mestskeho cross-overu (jak diktuje doba) v podobe CX-3 bych byl opatrnej s tou "nizkou" prumernou rychlosti :p.
 
Nevím jak u CX-3 , ale mě se průměrná rychlost zasekla na 39 km a za celej rok se nezměnila. To samý průměrná spotřeba je pořád 6,9 l/100 km . Možná jednou se zvedla na 7. Vám se ta průměrná rychlost mění jak často?
 
tak jsem se byl teda kouknout na tu průměrnou rychlost a mám 49 km/h ;)
Ok. Já měl dneska 40, takže po roce se to zvedlo o 1 km. Zkusil jsem to resetnout tím tlačítkem trip A, trip B, ale nic to nedělá. Asi bych musel odpojit baterku a tím se to vynuluje.:mad:
 
Tak to je ok. já myslel že někdo má průměr třeba 70 km/ h, ale je vidět, že ta padesátka ve městě to hodně zkoriguje. A vynulovat to jde asi jenom odpojením baterky, což nebudu zkoušet pro jistotu, když má to inteligentní nabíjení, aby mi nezblbla.:)
 
Od posledního resetu ujeto 4300km průměrnou rychlostí 60km/h a s průměrnou spotřebou 6,7l/100km.
 
Tak po návštěvě Chorvatska se zvýšila spotřeba (+2tis km) z 7,2 na 7,9 řídil přítel, kolik jsme jeli ani radši psát nebudu jinak motor 2.0, 120, automat, rok výroby 2017. Celkem najeto 15tis.
 
Back
Top