• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Spotřeba paliva u CX-3 - zkušenosti

Že uhádnu vladas75, proč ti klesla poslední dobou spotřeba? Není to tou 80 kou na D6 mezi Velkou Dobrou a Přítočnem kde se jezdí v protisměru kvůli výměně asfaltu?:)
 
Že uhádnu vladas75, proč ti klesla poslední dobou spotřeba? Není to tou 80 kou na D6 mezi Velkou Dobrou a Přítočnem kde se jezdí v protisměru kvůli výměně asfaltu?:)
Jo to sedí, poslední dobou jsem tam tudy jezdil poměrně často do Kladna :D
 
Je to tam do konce srpna omezený, tak to tu spotřebu stáhneš minimálně na 7,5. I když ze Strašecího na Dobrou se to pořád dá ještě valit i 180/hod. to mám vyzkoušený , testoval jsem tam nový kola. 20180719_144142.jpg
 
Tak ono celý Německo je takovej strašidelnej Bubákov a nic bych nedal za to, že plánky na dálnici Praha - Karlovy Vary vznikly ještě za Hitlera.:D
 
Nemecko je takyto cas na prd... boli sme tam minuly rok na tyzden, je zname, ze su tam neobmedzene dialnice, ale taky cas je na skoro 80% obmedzena rychlost koli rozsirovaniu a upravam... cesta, ktora predtym trvala 5hodin, sa predlzuje o polovivu a to nehovoriac o tom, ze s VW Carravelle mozme ist len v pravom pruhu... a tento rok ma ta cesta znova caka :(
 
Neboj, možná tě s tím naftovým VW otočej rovnou na hranicích :D. Slyšel jsem, že loni to tam byla samá oprava na dálnici, asi to s tím mýtem od příštího roku fakt myslej vážně.:(
 
Idem s CX3 len na Moravu a odtial ideme so svagrom s tou Carravelle asi 40km od Frankfurtu do Aschafenburgu...
.... jasne, ze len vtedy, pokial mi do 20.8 dorucia mazdu ;)
 
Po vynulování před cestou na dovolenou Chorvatsko a zpět najeto 2150 km spotřeba 6,2l.Protože jezdím přes den klimatizace běžela na plný výkon když k tomu připočtu hodinové popojíždění v horách za mě dobré
Taky 6,2 l najeto 8890 km ! Litam 120-140 ! S rodinou 90 km !
 
Back
Top