• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Subwoofer BOSE Wagon/Liftback

"Náhradní kolo*

Váš vůz Mazda je vybaven náhradním kolem pro dočasné použití.
Náhradní kolo pro dočasné použití je lehčí a menší než běžná kola a je určeno výhradně pro nouzové použití a mělo by se používat pouze po VELMI krátkou dobu. Náhradní kolo pro dočasné použití se NIKDY nesmí používat po delší dobu a na delší jízdy
."

tak pravil návod .....
 
Pravil jasně. Dát tam plnohodnotné kolo a nevymýšlet blbosti. Tak mrknu na 16"-17" kolo, obuju jej a hotovo. Děkuju za ujasnění.

Odesláno z mého Lenovo Z90a40 pomocí Tapatalk
 
Tak jsem si to tady procetl....takze dojezdovka tam normalne jde dat a do ni ten subik prisroubovat ...starsi dojezdovka bude asi nedprirozena bytost co ? :) Muzu tam asi strcit jeden zimák, ale jeste jsem to nezkousel, tak nevim jestli to pujde.
 
Já vozím normální 17" mazda originál, co mám na autě, vejde se krásně, akorát jsem si vyráběl z MDF víko pod kryt podlahy.
(občas vezu i něco těžšího, tak pro jistotu)
 
zimaky mam myslim 16" ...tak bych to mohl zkusit...ted mam na aute 18"
vyzkousim jestli se ten subik tam teda vejde ..do toho plechace...
 
treba tuhle ? https://auto.bazos.cz/inzerat/89824513/Dojezdova-rezerva--dojezdove-kolo--uzka-rezerva-5x1143x67.php
jen nevim jak je to s velikosti...dojezdovka by mela byt taky 18" ?
Na GH zřejmě 15" dojezdovku nenasadis (kvůli brzdám). Takže 16" a výše.

Jinak celkovy průměr nahradniho kola (prumer celého kola, včetně pneu) by měl odpovidat celkovému průměru kol uvedených v TP. Pak je jedno, jestli je nahradni disk 16", 17" nebo 18".

Odesláno pomocí Tapatalk
 
Ano, minimálně 16" plech. Ta 15" už nejspíš nepůjde a nebo to bude hodně na těsno. Dneska jsem se s tým trochu popasoval a nečekal jsem, že se toho musí odříznout tolik :confused::D.


IMG_20180712_164710.jpgIMG_20180712_160441.jpg
 
Je to teda úlet, ale zjistil jsem, že nemám woofero_O...
Při koupi jsem se do prostoru pro rezervu koukal, ale věděl jsem prd, že tam má být usazenej woofer.
A před pár dny jsem se tam kouk a woofer nikde. Netuším kde ho kdo prom#dal...
Auto i tak basovalo slušně, minimálně tak, že mě to ani nenapadlo...
Takže sháním basák. Zkusim se ozvat @Moriarty , ten by mít něco mohl. Ideálně i rezervu...
 
No tak to je fakt úlet :) a není to zbytečný, když jsi to nepoznal doteď ? ;)
 
Není, protože teď vím, že tam není a měl by a to mi vadí. Navíc je to sestava, vytvořená jako celek a teď jí část chybí. Navíc vcelku podstatná. Teda je to můj laický pohled, audio není věc, o kterou bych se nějak obšírněji zajímal.Vlastně jsem na to přišel tak, že jsem jel teď kamarádovým autem delší trasu a pustil si přes telefon hudbu co znám a ten bass byl výraznější, ale přitom v nastavení bylo Bass -1, přitom já jsem podle toho, co jsem poslouchal měl vždy Bass +1 až + 3. Bass tam byl slyšet podle mě ok, než jsem měl celkem adekvátní srovnání. Byla to taky Mazda s Bose audiem...
Tak jsem si řekl, že objevím kde je jádro pudla a zjistil, že pudl tam vlastně vůbec není...
Návic ten bass teda leze místo z woofru z repráku ve dveřích a nerad bych je skrz to odpálil nebo tak. Ale je to jen pohled laika a třeba to ničemu nevadí, každopádně chci plnohodnotnou sestavu, takže ho koupím určitě
 
Ty se směješ, ale já čekal, že hodím woofer, bude víc dum dum a finiiito. Ale dnes jsem jel z nemocnice, hodil jsem tam vzpomínku na mládí "666 Paradox" a nestačil se divit. Jak ty basy teď šli jen ze dveří, tak to hrálo o dost míň hlasitě. Do teď mi to nepřišlo, ale hleděl jsem, jak to hraje o dost hlasitěji a čistěji a dum dum velmi mnoho. Opravdu jsem si to užil a takovej rozdíl jsem nečekal.
Jsem velmi spokojen...:D
 
Funkční basák poznáš podle klíčů ve dveřích. Když je slyšíš tak basák chodí.
 
Nevite jestli se pod ten subwoofer vejde klasicka 18" litak ? ze bych zkusil sehnat stejne kolo...
 
Back
Top