• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Subwoofer BOSE Wagon/Liftback

Pokud neseženeš s GG, tak ten svůj polystyren z GH normálně řízni. Stačí kus co dole přebývá. Mám ve wagonu 16" (tuším) dojezdovku v ní basák a pevné dno. Řešil jsem to samé cca před 3lety a taky jsem dlouho jezdil s pocitem, že tam rezerva je :D :)
Já měl v kufru jen subwofer,polystyren a opravárenskou sadu. Koupil jsem plnohodnotnou rezervu,origo 16 plech pod subwofer a to že mi tam nejde ten polystyren mě pěkně se*e. Máte někdo nějakou fotku kolik jste toho řízli,aby to sedělo? Když se na to tak dívám,tak to bude asi třeba říznout fest. Tak ať to zbytečně nez*urvím.Polystyren je jak nový. Díky.
 
Nemá někdo možnost vyfotit ten dekl v GG,zespodu z vrchu,když to prej pasuje do GH?
 
Tak jsem rezervu konečně pořešil. Sehnal jsem dekl z GG a sedne tam jak prdel na hrnec. Akorát jsem musel říznout těch 6 nožiček:);):cool:20200207_144606320.jpg 20200207_144735305.jpg
 
Sedne, ze zvědavosti jsem to zkusil, pouze vzadu nejblíž u nárazníku je trochu větší mezera. Teda tak, sedne když je pod ním dojezdovka a subwoofer, pro plnohodnotné kolo bude třeba zkrátit těch 6 výstupků na kterých to sedí. Ten GG dekl ještě nechám nějakou dobu viset v garáži, kdyby někdo měl zájem.
Foto origo deklu a deklu z GG, vždy na dojezdovce.

20200207_134856-3000.jpg 20200207_135036(0)-3000.jpg
 
Ahojte, chcem sa spýtať takýto umelohmotný kryt z Mazdy 6 GG bude pasovať aj do Mazdy 6 GH wagon? Volal som jednému čo rozpredáva autá má jednu Mazdu 6 wagon GG ale v aute nenašiel žiadny takýto umelohmotný kryt. Okolo rezervného kolesa je vraj len polystyrénová výplň :( Ďakujem
 
Ahojte, chcem sa spýtať takýto umelohmotný kryt z Mazdy 6 GG bude pasovať aj do Mazdy 6 GH wagon? Volal som jednému čo rozpredáva autá má jednu Mazdu 6 wagon GG ale v aute nenašiel žiadny takýto umelohmotný kryt. Okolo rezervného kolesa je vraj len polystyrénová výplň :( Ďakujem
Čau,já abych pravdu řekl ani nevím z jakého typu M6 mi ten dekl na šroťáku vyndal.Ale po malé úpravě mi krásně do GH sedl. Vzal jsem tenhle z GG,abych nemusel ořezávat originál polystyrén co jsem v autě měl,když jsem si přečetl kolik stojí v Mazdě. Zkusil bych přiměřit ten polystyrén od toho borca do svého kufru,případně jej poupravil aby vlezl,pokud bude za hubičku. Ale třeba se ozve někdo,kdo řešil zrovna kombi.
 
Mám možnosť zakúpiť nepoužívanu rezervu ako nový plechac a zábavná pneu, chcem ju do GH. Jediný problém, že pasuje na GJ asi, má rozmer 215/55 R17 a na GH je o niečo menší celkový priemer predpísaný 215/50 R17. Je to v pohode ak to tam chcem narvať do kufra? Dá sa s tým zopár emergency kilometrov odjazdiť ak je na jednom kole celkovo o 2,3cm väčší priemer?
 
Back
Top