• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vítejte na novém fóru

Nic strašného to není...navigace intuitivní,logické uspořádání...prostředí příjemné.
 
fajn vidět známé nicky, jak se tu postupně objevují! Jen tak dál ...
 
Ahoj, tak jsem se taky zaregistroval, a jsem mezi vámi nový. Cítím, že bych měl být spíš tady, než na MC, ač jsem úplně nechytil vlnu, která dala impuls tomuto projektu a na MC jsem položil v posledních týdnech jen pár dotazů. Držím palce lidem, kteří to tvoří, vím co to stojí času (někdy i peněz).
Auto budu mít snad za 3 týdny, tak už sem snad budu patřit na 100%

ZDAR!
Honza
 
Nechtěj vědět.. Honza shazoval a půjčoval předkožku mimo jiné :D :D no jo, jednou nedojedeš a už nejsi v obraze :D
 
co obnáší, aby se odkaz/stránka mazdaklanu.cz objevila ve vyhledavačích stejně jako MC a ostatní... ??? je mi jasný, že to nejni zadarmo, ale takto by se stáhlo hromadu nových členů, kteří zabloudí neposkvrnění na MC :confused:
 
co obnáší, aby se odkaz/stránka mazdaklanu.cz objevila ve vyhledavačích stejně jako MC a ostatní... ??? je mi jasný, že to nejni zadarmo, ale takto by se stáhlo hromadu nových členů, kteří zabloudí neposkvrnění na MC :confused:
Kvalitní obsah, propagace na jiných webech, backlinky. Web je starý 14 dní, nelze očekávat zázraky na počkání bez mohutné investice do Google AdWords a podobných systémů.
 
Kvalitní obsah, propagace na jiných webech, backlinky. Web je starý 14 dní, nelze očekávat zázraky na počkání bez mohutné investice do Google AdWords a podobných systémů.

Koho to vidí mé oči??? :)
Nějak mi chyběly Tvoje příspěvky, tak jsem rád, že ses našel...
Přeju vše dobré s novým webem!
ajfel alias dottore
 
Back
Top