1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Ahoj Host,

dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Vizitky MazdaKlan.cz

Diskuzi v 'Propagace MazdaKlanu' zahájil shr3k, 20. 4. 2015.

1. TomT

TomT rodinný člen KLANu

557
    385
    63
    Ježiši, já jsem ale fakt už slepej jak patrona :D

2. dJn3o

dJn3o výkonný člen KLANu

666
    185
    43
    Při včerejší výletní jízdě Zábřeh a zpátky, jsem potkal 3 mazdy, tak uvidíme jestli se některá chytí na vizitku. :)
    Včera se v průběhu dne registrovali 4 lidi, tak uvidíme. :D

Poslední úprava: 26. 3. 2017
  3. MCX3

MCX3 výkonný člen KLANu

305
    197
    43
    Čtvrtek 1.6. ovizitkovaná bílo-černá CX5 v Ústí n/L na střeše oc Forum.

Přiložené soubory:

Doofer a Natural se to líbí.
  4. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 902
    2 959
    183
    Spritmonitor.de
    zajímavě upravená .....

5. skokan

skokan výkonný člen KLANu

228
    167
    43
    Dneska jsem zatavoval a stříhal Mazdaklaní vizitky. Kolega se motal kolem a nakonec z něj vypadlo, že má taky mazdu ( GG) a tak jsem mu rovnou jednu šoupnul. Smál se a povídal, že na tyhle Mazda kluby kašle, že už v MC byl a tam mu to tak znechutili, že od tama vypadl. Každopádně vizitku dostal ;)

6. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 902
    2 959
    183
    Spritmonitor.de
    ... a přitom to je takovej user friendly spolek :D

stocky se to líbí.

Sdílet tuto stránku