• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna LED blinkrů v blatníku

Jop, jsou tam k dispozici i světlé...Přijde mi to právě zajímavé... Zajímá mě, jestli tam je také nutný nějaký odpor, nebo už je to vyřešeno... Nevíš, kdo to má?
 
Jop, jsou tam k dispozici i světlé...Přijde mi to právě zajímavé... Zajímá mě, jestli tam je také nutný nějaký odpor, nebo už je to vyřešeno... Nevíš, kdo to má?
Na 5W boční blinkr nebyl odpor u mazdy nikdy potřeba.
 
Jop, jsou tam k dispozici i světlé...Přijde mi to právě zajímavé... Zajímá mě, jestli tam je také nutný nějaký odpor, nebo už je to vyřešeno... Nevíš, kdo to má?
Neznám ho. Někdo z jedné nebo druhé skupiny na FB. Mám pocit že tady nesmím napsat z jakých. Zkus pohledat.
 
Právě naopak. Zde můžeš psát o všech skupinách i fórech a dávat jakékoli odkazy. Spíše nesmíš psát na jiných fórech a FB skupinách o klanu, jinak tam budeš vymazán :rolleyes::cool:
Aha,tak jsem chytřejší :),takžetady budu vmazán i když budu o klanu psát pěkně? :eek:
 
jednuduše. Tady nejsou žádná omezení, restrikce, black listy ani bany. Stačí se chovat slušně a piš si co chceš. Už je to srozumitelný? :)
 
Back
Top