• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda6 GJ/GL

Jo zapečený jsou u "starších" aut vždycky. Světýlko v kastlíku svítí pořád, když jsou zapnutá světla (i když je kastlík zavřený)..
 
No jo, ledku s objímkou ano,ale skleněnou žárovku ne.Ta moje tam byla nějak moc zapečená.Vůbec jsem ji nemohl vytáhnout z objímky i když jsem to měl venku.
Ploché kleště omotané izolepou... ;)

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Tak dnes jsme zajel k Naturalovi na "vyLEDkovani" a mohu vsem doporucit. To osvetleni imterieru je uplne o necem jinem! Kdo neuvidi, neuveri. A jeste jsme si super pokecali :)Takze vsem doporucuji!!! Spravci serveru se omlouvam za neplacenou reklamu na Naturalovy sluzby... ;)
 
Já absolvoval u Naturala výměnu původních bludiček za ledky dnes. Super pokec a rychlá práce s parádním výsledkem.
 
Ahoj,
dnes mi Rob (Natural) věnoval asi dvě hodiny svého času... A moje Mazda už také svítí LEDkově :) (hlavně zpátečka svítí parádně) Tedy ne že by mu práce trvala tak dlouho, ale měl se mnou trpělivost a moc fajn jsme si pokecali... Nejen o šestce, nýbrž taky o mx-5 :) už se těším, až malého mazdíka dostane Rob do parády na leštění :) určitě mu to velmi prospěje (tedy mému autu, nikoli Robovi)... A nejspíš i mx-5 dostane nějakou tu ledku

Robe, ještě jednou... Díky!

Taky jsem vyfasoval podložky pod SPZ...

Uvažuji o výměně žárovek v blikačích, zkusím se domluvit s dalším skvělým kolegou, zda bude ochoten mi to i s odpory zapojit :)

Zd.
 
@zs254 Nevím jakou šestku máš, ale u té nejnovější (2018/19) to prý lze udělat úpravou sw i bez odporů ☺️ Jestli to někdy bude Natural nabízet tak do toho taky jdu
 
@zs254 Nevím jakou šestku máš, ale u té nejnovější (2018/19) to prý lze udělat úpravou sw i bez odporů ☺️ Jestli to někdy bude Natural nabízet tak do toho taky jdu
Toto se jedná jen GL FL, u které se mění jen zadní blinkry a přední už jsou v LED. @zs254 má GL, kde se budou měnit všechny 4 blinkry ;)
 
Moc díky @Natural za dodávku LED pro interiér, kufr, zpátečku, SPZ a skvělých videonávodů, podle kterých byla výměna opravdu jednoduchá. Je to jiné kafe a už se těším na noční projížďku. Děkuji
 
Mohu poprosit o doporučení jakou led žárovku do zpatecky koupit? Klidně něco dražšího kvalitního. Děkuji.
 
Tak som si interier oledkoval tiež, síce sa mi pri tom podarilo vybiť poistku, ale aspoň som si prešiel schémy. Najväčšie prekvapenie bolo, že po odpáleni poistky auto nešlo ani naštartovať :)
 
Back
Top