• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda6 GJ/GL

Ano, není tam žádný vypínač a žárovka svítí u rozsvícených světel (stačí obrysovky) stále i po zavření kastlíku.
Většina lidí ani neví, že má osvětlený kastlík, jelikož se tam žárovka relativně během chvíle spálí a potom nesvítí vůbec :)
 
Zdravim. prestalo svitetit osvetlenie kufra neviete poradit ktora to je poistka alebo co to moze byt. AK tam dam ledkove tak svieti ale len velmi slabo obycajna ziarovka nesvieti vobec. Dakujem za kazdu radu. Mazda 6 r.2014
 
Kluci prosím má někdo info k couvacím světlům. Levá strana nesvítí a netuší někdo, kde by mohl být problém??
Děkuji
Mazda 6 Takumi +
 
Kluci prosím má někdo info k couvacím světlům. Levá strana nesvítí a netuší někdo, kde by mohl být problém??
Děkuji
Mazda 6 Takumi +
Máš sice novější GJ, ale mám dojem že tam je to stejně jako u GH, tedy couvačka je jen vpravo, vlevo je mlhovka.
 
Kluci prosím má někdo info k couvacím světlům. Levá strana nesvítí a netuší někdo, kde by mohl být problém??
Děkuji Mazda 6 Takumi +

věštecká koule říká, že Takumi plus bude nejspíš GL a kolega @Labik má pravdu. Na druhé straně je zadní mlhovka místo zpátečky. Dá se to řešit koupí anglického levého světla, kdy přijdeš o mlhovku, ale budeš mít dvě zpátečky :)

ideálně si doplň podpis viz můj nebo @Labik ,-)
 
věštecká koule říká, že Takumi plus bude nejspíš GL a kolega @Labik má pravdu. Na druhé straně je zadní mlhovka místo zpátečky. Dá se to řešit koupí anglického levého světla, kdy přijdeš o mlhovku, ale budeš mít dvě zpátečky :)

ideálně si doplň podpis viz můj nebo @Labik ,-)
Děkuji za informace a co znamená doplnění podpisu?
 
Kluci děkuji, máte pravdu šel jsem do garáže :) a potvrzuji. Levé světlo mlhovka … Tchán se mi dnes vysmál že u jeho 8 leté škodovky se mu to nestalo :joy::joy:, bohužel jsem netušil … ;)
 
teď konečně to svítí jak má:) a je v tom kufru něco vidět. Při dnešním převzetí vozu po důkladném leštění od @Natural rovnou proběhlo komplet oLEDkování interiéru a hlavně toho kufru

IMG_20200430_203759.jpg
 
Objednal jsem packet z e-baye. Měly by to být výše popsané jako krabička, namontuju a pošlu fotky
 
Dnes dorazilo via inTime... jak na potvoru jdu na svolávačku, tak se v tom nemůžu šťourat, ale na pátek to bude cajk ;)

Kluci děkuji, máte pravdu šel jsem do garáže :) a potvrzuji. Levé světlo mlhovka … Tchán se mi dnes vysmál že u jeho 8 leté škodovky se mu to nestalo :joy::joy:, bohužel jsem netušil … ;)
Jak si myslíme, že ty svoje mazliky známe, a pak nás nachytá taková věc, která je normální, že? ;)
 
Poslední úprava moderátorem:
Zdar, mame objednanou Takumi plus sedan a zrovna hledam vsude mozne nejakou fotku nebo video se zpateckama. Rikal jsem si, ze konecne zacali do sestky davat obě (pravou i levou) a vse je LED. Pisete, ze jedno je mlhovka, ale proc jsou tedy obe bile?
Btw. - nemate nekdo na sedanu ten zadni spoilirek?

3C6C5A46-1919-4532-A156-3878274A84D8.jpeg 6BE9C2A1-48DF-425C-B085-2354E37C7218.jpeg F63B8806-4B72-4F99-9225-CE1377822F24.jpeg 0C84929F-1910-4EA9-B589-01742B82F4EA.jpeg
 
Světla jsou obě bílá, aby byla sladěna symetrie zadní části vozu. Ano couvačka je stále jen jedna - koukni potom zblízka na led ve světle - jsou na každé straně jiné ;):cool:
 
Tak jsem včera navštívil též @Natural a potvrzuji vše, co ostatní píšou. Krásně dostupné místo na Barrandově v podzemní garáži a úžasně sympatický člověk nadšený pro detail a radost z výsledku. Účelem bylo sjednotit barvu světel auta v kabinovém/zavazadlové prostoru a jako velký bonus bylo zdokonalit svit jedné couvací paraboly. Výsledek byl nekompromisně krátky (řeč o Mazdách v trvání 4 hodin a samotná akce oledkování 15 moniut). Výsledek je jednoznačný...auto budí dojem mnohem komplexnější prémiovosti a dává tomu ten správný nádech. V autě především víc vidíte a miluji na Mazdě tu funkci, kdy dojedete, vypnete motor a rozsvítí vám krásně kabinu pro přípravu výstupu z auta. Další boom je odebrání světlušky z kufru a nahrazení něčím, co má pasivní blok a svítí po celé šíři prostoru. Couvačku nechci ani komentovat...připomíná osvětlovací stožáry při fotbalových hřištích...couváte jako ve dne. Bonusem je, že jsme dohodnutí na voskové kosmetice, což je doména toho šikovného jedince a rád mu svěřím svého nového mazlíka. Všem obě možnosti vřele doporučuji. @Natural velké díky za super počin za rozumný peníz a skvělý přístup.
 
Prosím má někdo zkušenost? Zadní couvačka, světlo svítí jen 3 diody. Jsou to nějaké LED žárovky nebo jak to funguje ? Mění se celé část? Děkuji
 
Back
Top