• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vypnutí radia - změna režimu?

M3grey

rodinný člen KLANu
2 101
Je, prosim, u M3 mozne naprogramovat vypnuti radia tak, aby "nezhaslo" po vypnuti motoru, ale az pri naslednem otevreni dveri, jako to maji vsechny inteligentni automobily 21. století?
 
Taky mě to štve. Ale jediné na co jsem přišel je, že dáš neutrál a ruční brzdu. Vypneš motor a rádio běží.
 
Nejde, nepředstavujte si jako, že lze "programovat" úplně každý detail chování každého elektronického zařízení, obzvlášť ne u Mazdy. :)
 
Nemáte každý jinou převodovku?

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Taky mě to štve. Ale jediné na co jsem přišel je, že dáš neutrál a ruční brzdu. Vypneš motor a rádio běží.
JoZeff : ..jde to bez aktivovane rucky. Ale toto rseni me dosti vadi..take bych ocenil az vypnuti pri otevreni dveri ci zamknuti vozu..


Sent from my SM-T719 using Tapatalk
 
Nevím kam to zařadit ale hrozně mi to chybí. V Kia Ceed bylo super, že zdroj hudby se mohl měnit zcela jednodušše z volantu jedním tlačítkem a taky že při stisku jiného tlačítka jsem postupně listoval složkami hudby z USB a tady v Mazdě jsem v pytli. Za jízdy to nijak dobře udělat nejde. Přepínání složek s hudbou na USB...v manuálu není nic jiného než kostrbaté proklikání složkami a hledat vše joystikem v podnabídkách. Příkladem v Kia...jedu a už mě nebaví rádio a chci USB...na volantu přepnu tlačítkem a už hraje USB tam kde posledně skončilo...dále poslouchám hudbu z nějaké složky na USB a už chci změnu..tlačítkem na rádiu jednodušše přepínám na další složky které začínají hned hrát...
 
Tohle už si taky moc nepamatuju,ale na změnu zdroje hudby u BM (třeba z rádia na USB) jsem zmáčkl tlačítko hlasového ovládání na volantu a řekl "Go to USB" nebo nějak tak a rovnou to skočilo do usb. Je pravdou že teď na stařičkym GG na volantu zmáčknu MODE a jsem třeba na bluetooth nebo CD.
Mezi přeskakováním složek stačilo držet tlačítko na přeskakování skladeb volantu. Ale to auto už nějakej rok nemám a možná si tohle přeskakování složek pletu s jiným autem.
 
Tak zatím jediná slabina tohoto jinak super auta.
Hlasové povely celkem fungují ale navigace navadi anglicky.
Posouvání delším stiskem previjeni pouze previji.
Tlačítko mode na Volante pouze určuje zda chci tempomat nebo omezovač rychlosti.
Stará kia měla stejně jako stará Mazda tlačítko mode na volantu pro přepínání výstupu a tlačítko na procházení složek. Tlačítko mute mi taky více vyhovovalo na volantu. No třeba ještě na něco přijdu jak si to ulehčit.
Je celkem kostrbate se za jízdy přepnout do jiné složky s hudbou nebo přepnout zdroj.
 
Back
Top