• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Z Moravy do Čech

LadyDoubleEl

rodinný člen KLANu
762
Zdravíčko všem klaňákům do Čech :p

V pátek 6.11. mám naplánovaný výlet do Příbrami, kde strávím dva dny a 8. se budu vracet zpět na Moravu.
Na cestu mám dvě varianty, když by někdo chtěl se s mojí maličkostí někdy někde srazit, ať už by to bylo po cestě, nebo na místě, klidně mi napište a určitě to nějak dohoukáme. :rolleyes:

Posílám tu dvě možnosti mé cesty, pro případ, že by byl někdo tak odvážný a napsal mi :wacky:

trasa A) http://mapy.cz/zakladni?planovani-t...652"E&rl=Příbram&rp={"criterion":"fast"}&ri=0

trasa B) http://mapy.cz/zakladni?planovani-t...ansko&rl=Příbram&rp={"criterion":"fast"}&ri=0

Prozatím Mazdáár :angelic:
 
Lady zdravím Tě,
srazit se s Tebou by bylo moc nebezpečnéé, určitě lepší by bylo s Tebou se potkat.Jinak příjemnou cestu tam a hlavně bezproblémový návrat zpět na Tvoji základnu.
Mazdáár
 
Ahoj. Jsem z Příbrami,tak kdyby byla nálada,tak můžeme dát kafčo ;)
 
@Max6 ahoj, ahoj.. tak to je paráda. :joyful: o Tobě mi už Robin tuším říkal.. něco jako "ztracený syn". :rolleyes: Nálada by určitě byla, o tom žádná, takže já jsem rozhodně pro. ;) Zatím tak nějak nemám daný časový harmonogram aktivit v přímo v Příbrami, ale určitě si tam najdu čas na kafčo, jak to vidíš s časem o tom víkendu Ty? :)
 
Jasný. A propo: Co tady těhle končinách kde slunce zapadá chceš dělat ? Školení ? Poznávačka ? Modlení na svatý hoře ?
 
Nooo, v první řadě tam jedu pro štěně (na tři dny, proto, aby si štěně zvyklo na nové lidi) :), v druhé řadě tam v sobotu udělám v jedné místní střelnici ostudu :D následně nějaká ta návštěva u známých a v neděli hurá domů.. :rolleyes:
 
Jo pro štěňátko,tak to jo... :) Neboj,na střelnici ostudu neuděláš,protože tady je to jedna velká střelnice :D
 
Tím bych si nebyla tak jistá .. klaňáci z Moravy můžou potvrdit to, že kam přijedu, tam udělám ostudu :D ale to je vedlejší produkt. Uvidíš sám, jestli nám to setkání vyjde. Doufám, že tam budete mít alespoň hezké počasí :rolleyes:
 
Back
Top