• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Zvukový signál - tři tóny

Buncicincala

nový člen
3
Ahoj, koupila jsem 3 roky starou CX 5 ve výbavě Revolution. Nyní se mi nepravidelně během jízdy ozývá zvukový signál - 3 tony. Žádná kontrolou přitom neblika. Bývalý majitel tvrdí, ze se mu to nestalo. Schválně jsem ho svezla, ale jako naschvál, varovné signály se neozvaly.Nevíte, čím to muže být?
 
třikrát rychle za sebou pípá rvm (sledování mrtvého úhlu v zrcátkách) a to bliká právě v zrcátkách,vevnitř auta ne.
nic víc mě takhle nenapadá. možná ještě varování adaptivního tempomatu že je překážka moc blízko, ale to se ukazuje na palubnim počítači.
a nebo trojblik u směrových světel:D
 
Dělá mi to taky. Vypne to repro ze strany od které to jde. Stává se mi to když jedu a kolem cesty stojí auta.
Taky nevím co s tím.pije mi to krev o_O
 
Poslední úprava:
Ahoj, koupila jsem 3 roky starou CX 5 ve výbavě Revolution. Nyní se mi nepravidelně během jízdy ozývá zvukový signál - 3 tony. Žádná kontrolou přitom neblika. Bývalý majitel tvrdí, ze se mu to nestalo. Schválně jsem ho svezla, ale jako naschvál, varovné signály se neozvaly.Nevíte, čím to muže být?
"...koupila jsem ...." dedukujem z toho , ze nosis sebou aj zensku kabelku.
Nam sa stalo, ze manzelka polozila kabelku na prave predne prazdne sedadlo.
Snimac v sedadle zaregistroval obsadenost, zacal signalizovat - pipat nezapnuty bezpecnostny pas , ale ten po par sekundach prestal pipat, kedže zaťaženie sedadla bolo malé.
No a pri skusobnej jazde s byvalym majitelom na sedadle sedel on a nebola tam kabelka.
 
"...koupila jsem ...." dedukujem z toho , ze nosis sebou aj zensku kabelku.
Nam sa stalo, ze manzelka polozila kabelku na prave predne prazdne sedadlo.
Snimac v sedadle zaregistroval obsadenost, zacal signalizovat - pipat nezapnuty bezpecnostny pas , ale ten po par sekundach prestal pipat, kedže zaťaženie sedadla bolo malé.
No a pri skusobnej jazde s byvalym majitelom na sedadle sedel on a nebola tam kabelka.

To už jsem testovala, ale tím to není.
 
To už jsem testovala, ale tím to není.
Včera jsem ještě vygooglila, ze by to mohlo být nastavením navigace. Jako první pokus jsem nastavila oznámení o rychlosti - off. O víkendu budu testovat. Hrozné me ty zvuky obtěžují, jednou to pipalo snad 8x na 10 km. Někdy na stejném místě, někdy úplně nesmyslné D
 
Jo, to by mohlo bejt. Varování před radarama je u TomToma docela hnuso zvuk a dalo by se to popsat jako "tři něcojako hnusný pípání za sebou":)
 
Mám podobný signál a na dvě vteřiny mi napíše displej na palubce Navi Systém a přitom není zapnutý. Mám android.
V menu sem nic nenašel. Jestli to nehlásí signál Gps
 
A co nastavení varování při rychlosti? Jde tam nastavit min 30km/h. Původně jsem si myslel, že to je varování, když pojedu rychleji než kolik mi na HUD displeji ukazuje max. povolenou rychlost + těch 30km/h. Ale přesně takto mi to pípalo, když jsem jel více jak 30km/h :) Samozřejmě vy tam můžete mít víc.....Nepípá to vždy až od nějaké rychlosti?

Zkontrolujte: Nastavení -> Vozidlo -> Upozornění na rychlost nastavit na vypnuto
 
Poslední úprava:
U mě nezávisle na rychlosti. Někdy i když nejedu. Takže asi upozornění na signál
 
Me takhle jednou zacal pipat (3x rychle ostre), kdyz se "kousla" navigace a neustale hlasila pred autem nejakou nehodu... I ted mi to obcas udela, ze znacka nehody/omezeni skace pred autem par kilometru :)
 
Ahoj, koupila jsem 3 roky starou CX 5 ve výbavě Revolution. Nyní se mi nepravidelně během jízdy ozývá zvukový signál - 3 tony. Žádná kontrolou přitom neblika. Bývalý majitel tvrdí, ze se mu to nestalo. Schválně jsem ho svezla, ale jako naschvál, varovné signály se neozvaly.Nevíte, čím to muže být?

Není to vidět ve "Varovných hlášeních"? Tuším, že je to první ikona zleva Aplikace - Varovná hlášení (z hlavy nevím, jak se to přesně jmenuje). Zobrazuje se tam také málo paliva, námraza apod.
 
Back
Top