• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Zvýšení výkonu

No nevím jak BBRGTI, ale OVTune mají taky vačky (nebo aspoň je nabízeli) a psali, že to pasuje do všech 2L skyactiv motorů.
Ale nevím no. Možná by se mohl BBRGTI na to zeptat @Gryllz jestli to pasuje i do CX-3.
 
No nevím jak BBRGTI, ale OVTune mají taky vačky (nebo aspoň je nabízeli) a psali, že to pasuje do všech 2L skyactiv motorů.
Ale nevím no. Možná by se mohl BBRGTI na to zeptat @Gryllz jestli to pasuje i do CX-3.
To je presne to co sem psal...motory musi byt stejne takze i vacky by tam mely pasovat...Hned dam vedet Gryllzovi at se zepta :D
 
Jo, napiš mu ať to zjistí. Jako pokud bych do toho šel, tak stejně až po novém roce. Počkám na vás jak dopadnete a jak moc dobré to bude :D Jestli se to fakt za ty prachy oplatí :)
 
chalani, pridal som tu otazku ako dotaz spolu k cene dnes rano, este sa nevyjadrili ... dufam ze buduci tyzden sa niekto ozve... :)

PS: dnes som dal dotaz Autotip Halfar na zistenie G-Vectoring upgradu pre starsie modely ako napr pre moje BMko 2014 ... buduci tyzden budem vediet viac. Mate s tym uz niekto skusenost?
 
Poslední úprava:
PS: dnes som dal dotaz Autotip Halfar na zistenie G-Vectoring upgradu pre starsie modely ako napr pre moje BMko 2014 ... buduci tyzden budem vediet viac. Mate s tym uz niekto skusenost?
Zatim urcite nikdo ,ale kdyz jsem se ptal u meho dealera tak mi rekli ze to nejde...Kazdopadne si myslim ze je to jen softwareova zalezitost takze jsem v tomhle docela pozitivne naleden s tim ze to musi fungovat i u aut pred faceliftem :)
 
Ahojte,
takze v BBRku su busy a s emailamy pozadu, prislubili ze odpovedia dnes/zajtra.
@TomT : motor by mal byt rovnaky aj na CX3 - takze z Vackami by nemal byt problem ani pre teba.
@eko1980 : nove vacky budu o mesiac ...

PS: objednal som b14 kit od 2racing snad je to doverihodny obochodnik, mate niekto skusenosti?
Dikez
 
Jj, motor by měl být stejný. Aspoň to všichni říkají koho jsem se ptal. Ale možná by to mohl vědět na jisto @shr3k :)
 
Motory jsou stejné liší, se pouze tvarem a délkou svodů. Co se týče turbokitu, budou muset řešit o něco menší prostor, přece jen, zástavba podél je prostornější.
 
Kura si rikal ze jeste nebudes snizovat :D Jinak to je nejaka ceska firma ne? Takze tam zaplatis az ti to dorazi ne?
uz som zaplatil ... dopredu tak dufajme, na Heureke mal dobre referencie ... a zatial jednal slusne ... tak som velmi zvedavy...
 
Ja som sa na G-vec pýtal na garančke prijímacieho technika v autopalace v Brne a odpoveď bola že nič takého nedokážu a že podľa neho to ani nikdy nepôjde
 
Ohledně G-vektoringu, IMO to zařizuje logika v řidící jednotce, problém je, že řídící jednotky nejsou stejné a nikdo asi nebude riskovat přehrání a možný "bricking" starší ŘJ pomocí software určeného pro novější ŘJ, tím spíš ne servisy, které nemají nástroje pro flashování přes interní sběrnici BDM.
 
Ja som sa na G-vec pýtal na garančke prijímacieho technika v autopalace v Brne a odpoveď bola že nič takého nedokážu a že podľa neho to ani nikdy nepôjde
Ano taky jsem se ptal sveho dealera jestli to jde nebo nebo ne a svete div se , rekl ze ne :D Ale uprimne ,co je jineho ve facelift M3 ,myslis ze tam je nejaka specialni krabicka pro G-vec...? Jak pise shr3k je to pouze software ktery je nutny dostat dostat do ridici jednotky...coz je asi ta nejvic problematicka zalezitost :( Uvidime,snad to pujde...
 
No menili sa ešte senzory čo sú umiestnené ako je vnútorné spätné zrkadlo. Vo facelifte tam je už myslím kamera. Takže je možné že G-vec. potrebuje aj údaje z týchto senzorov.
Potom je ešte otázka či prefaceliftovaná 3ka dokáže merať natočenie kolies. Dokáže faceliftovaná natáčať vodiace čiary na cúvacej kamere?
 
No menili sa ešte senzory čo sú umiestnené ako je vnútorné spätné zrkadlo. Vo facelifte tam je už myslím kamera. Takže je možné že G-vec. potrebuje aj údaje z týchto senzorov.
Stejná operace proběhla už dřív u šestky faceliftu GJ, nemá nic společného s vectoringem, jde o náhradu infračervených laserů kamerou s možností OCR atp.
 
Back
Top