• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Anti/korozní problematika CX-3

díkes lidi nevíte jak se to pohybuje ? počítám minimálně 7 let aby byla u mě
 
no myslel jsem cenu jak se pohybuje třeba v mazdě za nástřik podvozku a dutin
 
Autorizák to dělá taky, cena je kolem 5-6000, ale osobně bych to dala udělat někomu šikovnému, kdo si s tím pohraje a udělá to precizně, třeba zdejší člen Max6, jehož práce je vynikající. Já si podvozky na autech stříkám svépomocí (bohužel nemám na to moc vhodné prostory, takže ta práce je dost nepříjemná a nepohodlná), ale když vezmu v úvahu cenu veškerého potřebného materiálu, tak se vejdu v pohodě do tisícovky.
Nějaké info o postupu prací jsem shrnula v článcích zde:
http://www.mazdaclub.cz/clanek/ochrana-auta-pred-korozi-i-36
http://www.mazdaclub.cz/clanek/ochrana-auta-pred-korozi-ii-37
 
taky záleží od kud Max je jestli je to moc daleko tak to bych měl asi spíš zajet k někomu kdo je blíž já jsem z Mimoně počítám že to město nikdo ani nezná :D nějakejch 40KM od LBC
 
Aho,
neporadite prosim kde nastriknout dutiny v okoli Brna ?
Mam novou CX-3 a Max6 evidentne nestiha tak bych to rad stihnul jeste pred letosni zimou.
Predem dekuji
Petr
 
Zdravím. Nejaké odporúčania na ochranný nástrek podvozku a dutin z okolia Olomouca príp. zo Slovenska? Ďakujem.
 
Nechcem otvarat nove vlakno ohladom korozie.

Na zahranicnej stranke mazdy som narazil v tamojsich cennikoch vsetkych sucasnych mazda aut v casti "Zaruka", je uvedene okrem inych:
...
- Galvanizované karosárske diely
...
:eek:

Z toho dedukujem, že doteraz mazda auta asi nemali galvanizovane karosárske diely.
Že by, mazda začala konečne riešiť svoj dávny problém ?!
Alebo je to iba PR taktika ?
 
Tretia záručná prehliadka a už mi našli hrdzavejúce miesto na veku kufra. Nasratý som, nasratý a to neskutočne. Je to síce len malá bodka a opravia mi to v rámci záruky no aj tak som naštvaný.
 
Tretia záručná prehliadka a už mi našli hrdzavejúce miesto na veku kufra. Nasratý som, nasratý a to neskutočne. Je to síce len malá bodka a opravia mi to v rámci záruky no aj tak som naštvaný.
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jakožto roční majitel CX-3 kde konkrétně byla objevena ta koroze na dveřích kufru ? Mrknu pak na to pro jistotu. Díky.
 
Tretia záručná prehliadka a už mi našli hrdzavejúce miesto na veku kufra. Nasratý som, nasratý a to neskutočne. Je to síce len malá bodka a opravia mi to v rámci záruky no aj tak som naštvaný.
Též zdravím. Fotečka toho zkorodovanýho místa by nebyla? Dík
 
Ahoj,

může někdo doporučit, kde udělat antikorozní nástřik podvozku v okolí Prahy, případně Zlína?
 
Inak by ma zaujimalo ako je na tom cx-3 z antikoroznou upravou. Videl som ze "romin" dal nastriekat dutiny a podvozok. Je to slabina Mazdiciek alebo iba prevencia? Ma to vyznam dat urobit?
CX 3 je s antikoróznou ochranou úplne na hovno. Nikdy viac...

Též zdravím. Fotečka toho zkorodovanýho místa by nebyla? Dík

20190728_190641.jpg

@shooter21 To víko kufru se zjevně moc nepovedlo u CX-3 :( známý má úplně stejný problém, též opravený na konci záruky.
Ja mám 5 ročnú, ale ma to neskutočne vytočilo. Viac už Mazdu nekúpim.
 
Poslední úprava moderátorem:
Kolegové, kamarádi, moje CX3 už tu prašivinu taky chytla. Spodek a dutiny jsem dělal hned po příjezdu od prodejce před 2 roky!!! Při přezouvání na zimáky jsem si zjistil orezlý kryt čehosi na hadicích odvětrání nádrže. Je to spodek, budiž. O víkendu jsem to dal do pořádku, prostě uchyl. Pro jistotu jsem zkouknul ty problematický 5 dveře. A je to tam.... Vedle kamery začínají vykukovat puchýře, rez. Takže mě čeká návštěva servisu. Záruka to jistí, ale jsem zklamanej.....
 
Back
Top