• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Anti/korozní problematika CX-3

Dneska během chvilky volna jsem si vzpomněl na ty zrzavý fleky v laku od polétavý rzi a udělal jsem foto jak funguje ten DodoJuice
Rezavý fleky
IMG_20210219_095616.jpg
Po nastříkání oxidy železa začnou fialovětIMG_20210219_132832.jpg
Po opláchnutí vodou je krásně čistá plocha
IMG_20210219_133239.jpg
IMG_20210219_095713.jpg
 
Pěkný. Já používám Iron Out od Autofinesse a též funguje znamenitě na polétavou rez. Jeho nevýhoda ale je,že dost zapáchá při aplikaci.
 
Pěkný. Já používám Iron Out od Autofinesse a též funguje znamenitě na polétavou rez. Jeho nevýhoda ale je,že dost zapáchá při aplikaci.
Tohle při bližším očuchání páchne taky jak spálená síra, ale když to stříkám na exteriér tak to nějak neřeším a po opláchnutí je smrad fuč.

a šup navoskovat :laughing:
Moc práce, málo času. ?
 
Caute, pri umyvani auta som nasiel na prahoch pred zadnymi kolesami taketo hrdzave miesta, vysuchane od plastov na prahoch . Mam davat dole tie plasty a hladat dalsie taketo miesta alebo je to iba moj pripad ? Piate dvere su uz chytene po celej dlzke na spodnej hrane - ani netrreba fotku. rv.2015

1686395909771.jpg
 
Caute, pri umyvani auta som nasiel na prahoch pred zadnymi kolesami taketo hrdzave miesta, vysuchane od plastov na prahoch . Mam davat dole tie plasty a hladat dalsie taketo miesta alebo je to iba moj pripad ? Piate dvere su uz chytene po celej dlzke na spodnej hrane - ani netrreba fotku. rv.2015

Zobrazit přílohu 46254
Zdarec, tak jsem na tom podobně. R.v. 2017, jsem zklamaný. Obě strany a ještě kryt filtru s aktivním uhlím 🥴

IMG_20230921_185641.jpg IMG_20230921_183030.jpg
 
Back
Top