• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Aplikace My Mazda

JarryC

výkonný člen KLANu
180
Zdravím všechny,
funguje někomu aplikace My Mazda? Já jsem apku nainstaloval, zadal e-mail který jsem uvedl při koupi auta a měl mě dojít nějaký aktivační e-mail, ale nic nepřišlo. Dělám něco špatně, nebo v tom má Mazda bordel. A je ta aplikace vůbec k něčemu? Mám telefon Honor7 Lite s Androidem.
Předem dík za vaše rady.
 
Mně funguje normálně. Auto jsem kupoval 4 roky starý z Rakouska. V aplikaci jsem dal, že chci přidat nové auto, hodil tam ty dokumenty, co chtěli (tuším techničák a možná i smlouvu - už nevím) a do pár dnů se mi auto přidalo. Vidím tam, kdy je další povinná prohlídka, nějaký info o mým autě (vin, barva, převodovka, datum prodeje, konec záruky) + nějaký návody a jdou tam vidět i servisní zásahy (pravidelné prohlídky, tj. kdy, kolik km, co konkrétně se tam dělalo a kdo to dělal).
 
Před pár dny, při pokusu o registraci firemního auta, mi odepsali:

Aplikace My Mazda je celoevropsky konfigurována pro soukromé osoby.

Nicméně Vás snad potěšíme informací, že od příštího roku by měla být dostupná nová verze aplikace. Ta bude značně funkčně obohacená (např. přehled a řízení základních funkcí vozidla) a též se rozšíří její dostupnost pro každého řidiče vozidla Mazda, ať je soukromým vlastníkem vozu nebo uživatelem firemního vozidla.
 
Díky za info. To co jsem měl nainstalované, byla neoficiální verze a ta byla k ničemu. Do mého telefonu s Androidem 7 nejde oficiální nainstalovat.
 
tak poslední dobou nejde aplikace vůbec ... Aktualizuje se mi snad každý den, ale výsledek pořád stejný

Screenshot_20200903-002204.jpg Screenshot_20200903-095948.jpg Screenshot_20200903-100839.jpg
 
Vám nepřišel mail o změnách v aplikaci My Mazda ? Do 7.9 se nebude možné přihlásit, a pak přijde výzva stáhnout novou aplikaci nebo aktualizovat na novou verzi, která přinese novinky především pro MX-30, která bude mít nové funkce. Mail mi přišel 11.8.
 
Vcera mi to nabidlo stahnout novou appku MyMazda (kdyz otevru starou v tel.),ale po kliknuti na odkaz se v playstore otevre verze,ktera nejde stahnout pro CR ;), tak uvidime.
 
Je v tej aplikácii niečo zaujímavé? Mne v ČB pri kúpe auta zaregistrovali nejaký fake email od ktorého nemám heslo (predajca v Ostrave mi povedal že sa to tak robilo bežne, lebo to ľudia nechceli a predajca mal za to prémie), tak sa tam neviem prihlásiť, tak či sa to oplatí riešiť..
 
Je v tej aplikácii niečo zaujímavé? Mne v ČB pri kúpe auta zaregistrovali nejaký fake email od ktorého nemám heslo (predajca v Ostrave mi povedal že sa to tak robilo bežne, lebo to ľudia nechceli a predajca mal za to prémie), tak sa tam neviem prihlásiť, tak či sa to oplatí riešiť..

Je to vlastne servisni knizka, a nejaky zakladni informace. v te nove aplikaci budes moct delat ruzna nastaveni a vycitani z auta, videl jsem i startovani pres tel., ale jen pro nova auta mx-30, cx-30,mozna i novou 3, pocitam ze kazda nova dalsi serie M6, CX.. to budou podporovat taky.
 
Také jsem právě stáhnul novou verzi aplikace My Mazda pro iOS. Pro mou stávající M3 se žádné funkce nezměnily, jen se změnil vzhled aplikace, přihlášení nyní je možné přes FaceID. Nové funkce jsou čistě pro MX-30. Dle screenshotů to umožňuje vzdálené nastartování, kontrolu tlaku v pneu, stav baterie, zapnutí klimatizace/topení, kontrolu otevřených dveří/kufru, apod.
 
Odinstalovano/nainstalovano, a ted mi pise ze "wrong password". A link na obnoveni hesla nikde...

edit: tak nakonec ma chyba, preklepl sem se v mailu...
edit2: tak jeste lepsi, prej "this device has been rooted, for security reasons, this app can't be used in your device"

Co je tohle za pitomost? Muj smartfoun nikdy nebyl rootovanej, ani nevim jak bych to udelal!
 
Poslední úprava:
Back
Top