• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Aplikace My Mazda

Můj Samsung s android 5.0.1 v Google Play žádnou aplikaci MyMazda nenašel. Tak mám asi smolíka.:(
MyMazda vyžaduje Andoid 6 (Marshmallow) a vyšší, aspoň to píšou v GP. U Mazdy na webu zase píšou, že potřebuje minimálně Adroid 8 (a iOS 12). Tak jako tak, Android 5 (Lollipop) a starší jsou out.
S touto apkou navíc zrušili webovou verzi My Mazda .... za mě krok zpět :(
 
nainstalovano, vyzkouseno, porad ta sama pitomost: prej mam rootnutej smartfoun a proto mymazda nepujde...

Pritom zadnej root nemam a nikdy sem nemel, ani nevim jak bych to udelal. Bankovni aplikace funguji bez potizi. Uz na to kaslu, ale je to pro Mazdu pekna ostuda! Stara aplikace fungovala, nova "lepsi" nefunguje. To je pokrok...
 
Já tam obrázek trojky mám. Ale aplikace, dokud tam nebude ovládání Connected Service, je docela na dvě věci. Si ji pustím jen když se aktualizuje, ale novinky žádné.
 
Tak právě přišla odpověď od Mazda, že to řeší Helpdeskem na centrále, to je jak u nás v práci. IT na baterky:D
 
Auto tam na obrázku mám, ale blbej farby. Celkovo neviem, prečo vlastne tú aplikáciu ešte mám v telefóne. Stiahol som si akurát protokoly zo servisnej prehliadky.

Screenshot_20211012_160207.jpg
 
Chlapci funguje vám MyMazda? U mě je to volaaké čudné...aplikace se zastavila 8.11.2021 navečer na 55% paliva a 17.407km a od té doby se to nezměnilo, navíc mi přestaly fungovat notifikace o nezamčených dveřích, blinkrech atd...nemáte někdo podobný problém?
Vyhledání na dálku je funkční, odemčení/zamčení taky, ale ty údaje jsou prostě z 8.11. a nikam se to nehlo. Do té doby to chodilo korektně. Zkusil jsem i reinstall a nic...

Screenshot_20211122-195500_MyMazda.jpg
 
Ahoj ppfox, jen takový dotaz: zjistí aplikace polohu auta které jede nebo jen když stojí a je zamknuté? Dík
 
Chlapci funguje vám MyMazda? U mě je to volaaké čudné...aplikace se zastavila 8.11.2021 navečer na 55% paliva a 17.407km a od té doby se to nezměnilo, navíc mi přestaly fungovat notifikace o nezamčených dveřích, blinkrech atd...nemáte někdo podobný problém?
Vyhledání na dálku je funkční, odemčení/zamčení taky, ale ty údaje jsou prostě z 8.11. a nikam se to nehlo. Do té doby to chodilo korektně. Zkusil jsem i reinstall a nic...

Zobrazit přílohu 37906
Koukám do app a kde je položka stav vozu?
 
Back
Top