• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Aplikace My Mazda

Zdravím. chtěl jsme taky fungovat s apkou myMazda ale bohužel mě to nechce přidat moje auto do aplikace

Vin je naskenovaný správně.. Tušíte kde by mohla být chyba ?
 
Poslední úprava moderátorem:
Zdravím. chtěl jsme taky fungovat s apkou myMazda ale bohužel mě to nechce přidat moje auto do aplikace

Vin je naskenovaný správně.. Tušíte kde by mohla být chyba ?
Já bych počkal pár dní, nový SW MyMazda je v chodu teprve od včerejška ...
 
Poslední úprava moderátorem:
nechce přidat moje auto do aplikace
používal si starou Mazda app? přijde mi, že přechod na novou jde těm z nás, co využívali tu dřívější app, kde se ovšem při první registraci vkládal tuším dokument typu velký TP... někdo to v Mazdě ověřil a vozidlo přidal do systému. nebo se mýlím? už si to nepamatuji přesně. to by odpovídalo tomu, proč si sám na první dobrou nemůžeš vložit VIN.
 
používal si starou Mazda app? přijde mi, že přechod na novou jde těm z nás, co využívali tu dřívější app, kde se ovšem při první registraci vkládal tuším dokument typu velký TP... někdo to v Mazdě ověřil a vozidlo přidal do systému. nebo se mýlím? už si to nepamatuji přesně. to by odpovídalo tomu, proč si sám na první dobrou nemůžeš vložit VIN.
Hmm, já jsem používal starou aplikaci, dokonce tak, že jsem ji po objednání auta aktivoval na osobní údaje a dealer mi pak automaticky doplnil auto, nic jsem nevkládal. Přechod na novou app je u mne OK, ale zkusil jsem zadat další auto (které nemám, ale to je jedno) a nešlo to. Nechal bych skutečně pár dní na vychytání mušek software ... :)
 
Také mi to vyhodilo tuhle hlášku při aktualizaci staré appky. Smazal jsem pak starou, nainstaloval novou a resetoval heslo. Vše už běží bez problému.
 
používal si starou Mazda app? přijde mi, že přechod na novou jde těm z nás, co využívali tu dřívější app, kde se ovšem při první registraci vkládal tuším dokument typu velký TP... někdo to v Mazdě ověřil a vozidlo přidal do systému. nebo se mýlím? už si to nepamatuji přesně. to by odpovídalo tomu, proč si sám na první dobrou nemůžeš vložit VIN.
Ne.. po koupil jsem nedávno .. takže zrovna v době kdy už apka hlasila, že je potřeba stahnout novou verzi ( které ještě oficiálně nebyla venku) ... bohužel ani po smazání staré aplikace a resetu hesla nelze načíst podle VIN.. tak zkusím pak zjistit u servisu..
 
Já doufám, že u nás taky poběží "Connected services" jak původně mělo i pro 3ky 2019.

513BBF24-2596-4938-992A-48E220D8EA25.png
 
Můj Samsung s android 5.0.1 v Google Play žádnou aplikaci MyMazda nenašel. Tak mám asi smolíka.:(
 
I na tabletu mi to píše ,,zařízení není kompatibilní s touto aplikací,, no uvidím, kdysi se mi povedlo do tý my mazdy přihlásit z počítače, tak tam to třeba bude fungovat....
 
Back
Top