• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Aplikace My Mazda

Tak evidentně už to nefunguje vůbec, polohu to ukazuje "doma" z někdy dřív a dálkové odemčení/zamčení taky nejde...nevíte co s tím? Psal jsem na vývojáře aplikace a bez odpovědi...

Screenshot_20211123-123300_MyMazda.jpg Screenshot_20211123-123247_MyMazda.jpg
 
ano je to pro novější a nefunguje to ani na nich aktuálně :joy: resp.mě to nefunguje, zatím nevím o nikom dalším tady
 
Pro Mazdu 3 a CX30 budou služby plné konektivity dostupné až v modelovém roku 2022. Pro CX5 to bylo už pro rok 2021.
Aj tak proto si říkám aplikace na nic obrázek auta, ukáže kde je dealer a ještě blbě pac je o dva bloky jinde, no a jedine k čemu to je dobré je výpis servisky.
Jinak ta aplikace nic neumí nic nedělá.
Tak snad příští rok.
 
Akorát to nepůjde aplikovat zpětně na starší auta, ale jen na nová, pro rok výroby 2022.

ano je to pro novější a nefunguje to ani na nich aktuálně :joy: resp.mě to nefunguje, zatím nevím o nikom dalším tady
Už jsi to nějaK zprovoznil?
 
Co to je za blbost? Jako když sem si koupil auto letos tak smůla a nic tam nebude i když starší CX a jiné to mají?
Někdo se na to již ptal na fcb Mazdy:
Dobrý den, co všechno bude součástí rozšířené konektivity a bude možné si ji objednat i do stávající M3 - modelový rok 2019?

Odpověď:

Dobrý den, služby rozšířené konektivity jsou dostupné pouze pro vozy modelového roku 2022, nelze je tedy aktivovat pro starší modely. Služba nabídne - nad rámec stávajících modelů - tyto funkce:

Zamykání dveří
Výstražná světla On/off
Vyhledávání vozu - jeho poloha
Stav vozu - výstraha
Stav vozu
Obchodní nabídky Mazda
Zaslání cílové destinace do navigace
Online update (TCU/CMU)
Vzdálená diagnostika vozu
Bezpečnostní upozornění
Informace o svolávacích akcích
Sledování stavu vozu
Asistenční služba
e-Call

Mazda Team.

Tři roky by to mělo být zdarma a pak by se to mělo platit. V ČR to je nově, tak cena ještě není, ale v cizině za to chtějí 10 dolarů měsíčně.
 
Poslední úprava moderátorem:
Aha tak to jim seru neplatil bych za to nic. Služby mizerný a v podstatě nic užitečného. E-call mám v autě o teď když se vysekam buď to vola samo nebo zmáčknu cudlik což je lepší než něco lovit v mobilu v aplikaci která ani neudrží trvale přihlášení.
Nic jako služby a podpora jsou v Mazdě mizerný.
Dodnes mi nebyly schopny odpověděl ani na dva dotazy z ofiko zastoupeni Mazdy.
 
Akorát to nepůjde aplikovat zpětně na starší auta, ale jen na nová, pro rok výroby 2022.


Už jsi to nějaK zprovoznil?
zatím furt nic, říkám si...jestli to třeba nebyl omyl z jejich strany, že mi to chodilo...uvidíme, zatím se nikdo nevyjádřil, na druhou stranu...asi to není něco bez čeho nedokážu žít
 
zatím furt nic, říkám si...jestli to třeba nebyl omyl z jejich strany, že mi to chodilo...uvidíme, zatím se nikdo nevyjádřil, na druhou stranu...asi to není něco bez čeho nedokážu žít
Omyl by to neměl být. Když to v autě je, tak by to mělo být 3 roky zdarma, jako navigace. Mě by spíš zajímalo, zda je u tebe chyba v aplikaci nebo v telematické jednotce v autě. Škoda, že ještě nikdo jiný nenapsal, zda mu to normálně funguje.

Ještě dotaz: nezkoušíš to když je auto v garáži?
 
Poslední úprava:
No čekal jsem, že se tady někdo s tou aplikací vyjádří, ale asi to není tak rozšířené zatím. Jinak ne, v garáži mám sklad - auto stojí veknu :mask: zkoušel jsem to i s nastarovaným, furt nic. Odpověď zatím nemám ani od vývojáře, ani z mazdy.
 
Někdo se na to již ptal na fcb Mazdy:
Dobrý den, co všechno bude součástí rozšířené konektivity a bude možné si ji objednat i do stávající M3 - modelový rok 2019?

Odpověď:

Dobrý den, služby rozšířené konektivity jsou dostupné pouze pro vozy modelového roku 2022, nelze je tedy aktivovat pro starší modely. Služba nabídne - nad rámec stávajících modelů - tyto funkce:

Zamykání dveří
Výstražná světla On/off
Vyhledávání vozu - jeho poloha
Stav vozu - výstraha
Stav vozu
Obchodní nabídky Mazda
Zaslání cílové destinace do navigace
Online update (TCU/CMU)
Vzdálená diagnostika vozu
Bezpečnostní upozornění
Informace o svolávacích akcích
Sledování stavu vozu
Asistenční služba
e-Call

Mazda Team.

Tři roky by to mělo být zdarma a pak by se to mělo platit. V ČR to je nově, tak cena ještě není, ale v cizině za to chtějí 10 dolarů měsíčně.
To je jako, když si budeš moci u WV zaplatit mlhovky jen na několik měsíců nebo navigaci jen, když pojedeš na dovolenou. Za mě hrozný :weary_face:
:confounded::confounded::confounded::confounded::confounded::confounded: Oni opravdu už neví jak z lidí tahat peníze, to jim ty šílené sumy za pořízení nového vozu nestačí, nestačí!!!
 
To je jako, když si budeš moci u WV zaplatit mlhovky jen na několik měsíců nebo navigaci jen, když pojedeš na dovolenou. Za mě hrozný :weary_face:
:confounded::confounded::confounded::confounded::confounded::confounded: Oni opravdu už neví jak z lidí tahat peníze, to jim ty šílené sumy za pořízení nového vozu nestačí, nestačí!!
No vlastně nic co by člověk v reálu potřeboval.
 
Zdravím. Koupil jsem z Německa Cx-5 z roku 2015. Nainstaloval aplikaci My Mazda, přes vin to našlo částečné údaje o voze a provedla se registrace na moje jméno ale nedostanu se na el. servisní knížku a píše to že si mám napsat na zastoupení Mazdy. To jsem udělal a odpověď že si mám zajít do jakéhokoliv servisu Mazda a oni mne tam zapíšou.
Zkoušel jsem mailem oslovit jeden aut. servis u nás v Chomutově ale s výsledkem který jsem předpokládal, ani neodepsali. Další byl z KV ten mi aspoň zavolal ale chtěl abych auto přivezl a udělal se na něm větší servis. Auto ale v říjnu 2023 v Německu prošlo servisem (olej, filtry, olej převodovka, brzdy, brzdová kapalina a klimatizace) doloženo výpisem esk.
Je nějaká šance že by mne někdo z členů fóra zapsal do esk jako nového majitele?
Děkuji
 
Ahoj všem, chci se zeptat,
chtěl jsem si stáhnout servisní historii, stáhnout to jde, ale v mobilu to nemůžu nikde najít, v souborech, ve stažených, prostě nikde.
Už jsem si to stáhnul asi popáté a stále ten PDF soubor nemohu nikde najít. Nevíte někdo, nemáte zkušenost?
Díky předem
 
Back
Top