• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Bluetooth (handsfree a přehrávání) - problémy

Stejnej problém jako u mě, akorát tlačítko na rozpoznávání hlasu mně funguje pokaždé
 
Dnes jsem při procházení servis manuálu narazil na tento diagnostickej mód, bohužel mně to píše NoErr, ale třeba to někomu pomůže

BT diag 1.png BT diag 2.png
 
Vyzkoušel jsem na své Mazdě uvedenou diagnostiku, ale dopadl jsem stejně, NoErr, ale přitom to absolutně nefunguje.
 
Já stejně časem pořídím Eono rádio, takže kupovat samotnou jednotku ktera ani nic moc neumí mně nepřijde moc rentabilní
 
Nakonec jsem se rozhodl také po výměnu BT jednotky, výměna byla jednoduchá a rychlá a všechno už funguje tak jako dřív :) tímto díky NATURALovi ze bezva radu a kontakt na MAZDAGENTLEMEN
 
Ještě existuje hlavní diagnostika rádia. Problém je ten, že je to z manualu pro Facelift - na obrázku faceliftový radio (nemám aux na boku a na funkci RPT mam zvlášť tlačítko)
Screenshot_20190809-192707.png
Nemá někdo (třeba @shr3k) trojhmat pro předfacelift s tlačítkem media uprostřed? Sekce 09-02E-1 On-board diagnostic (Audio)

Přikládám ještě seznam všech chyb co to umí vypsat.
Screenshot_20190809-162436.png
 
Zdravím. Potřebuju radu. Poslouchám v autě hudbu ze Spotify přes bluetooth a kvalita byla obstojná. Ale asi poslední dva dny je tam slyšet hrozný šum. Když přepnu radio na zdroj z bluetooth, tak ještě než začnou hrát písničky, hned je slyšet hlasitý šum a potom, když začnou hrát písničky, tak je to lepší, ale pořád dost slyšitelné. Dělá to jen při přehrávání z mobilu. Rádio jinak nešumí. Nevíte co s tím? Díky za rady.
 
Zdravím. Potřebuju radu. Poslouchám v autě hudbu ze Spotify přes bluetooth a kvalita byla obstojná. Ale asi poslední dva dny je tam slyšet hrozný šum. Když přepnu radio na zdroj z bluetooth, tak ještě než začnou hrát písničky, hned je slyšet hlasitý šum a potom, když začnou hrát písničky, tak je to lepší, ale pořád dost slyšitelné. Dělá to jen při přehrávání z mobilu. Rádio jinak nešumí. Nevíte co s tím? Díky za rady.
Nastavení hlasitosti BT na mobilu je na max?
 
Nastavení hlasitosti Bluetooth na mobilu ani hlasitosti v autě na to nemá vliv. Teď jsem to zkoušel v jiným autě a tam to nešumí. Vím, že tu je téma o problémech se zesilovačem, ale mě to prostě šumí jen přes Bluetooth.
 
Rekl bych že ten modul odchází, ono se není čemu divit když je auto celej den na slunku, tak se na ten schovanej modul nedá ani položit ruka jak je rozpálenej. To modulu škodí nejvíc
 
Jako Bluetooth modul? A kde ho v autě najdu prosím? A je tam jeden modul pro hudbu i telefon nebo jsou tam dva? Protože při telefonování zadnej šum neslysim. Diky za rady.
 
U předfaceliftu vpravo černá krabička za kastlikem spolujezdce, u faceliftu je tuším jinde, ale možná se pletu.
 
Zdravím, řešili jste někdo u před-FL přehrávání hudby přes BT? Pokud se nepletu, tak v základu to mazda pro EU trh nepodporovala, tak bych se chtěl zeptat, jestli jste to někdo úspěšně obešli a případně jak? Na řešení formou AUX se neptám, to mám teď, spíš mě zajímá, jestli to jde nějak napárovat přímo na auto, protože telefon na něj už napárovaný mám.
 
U předfl modul tuto funkci neumí, řešení je jiný radio a tím pádem obejití modulu, nebo míň kvalitní transmiter
 
Ahoj. Začal mi blbnout bluetooth v autě. Co 30s cca se odpojí a znova začne vyhledávat.
odpojil jsem baterii pro vymazání rádia a nepomohlo.
Nevíte co bych ještě mohl zkusit?
 
Back
Top