• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Bluetooth (handsfree a přehrávání) - problémy

To je sice moc pěkný ale nechci mít dráty po voze a někde mačkat další tlačítka. Myslel jsem, že prostě vyměnil BT modul za jinačí, který zvládne jak přehrávat i volat z rádia pomoci mobilu. Jelikož mám jabko tak nemám možnost si rozdělit funkce jak u Androida.
Ne, nic takového neexistuje. Jedině zadrátovat poFL rádio a modul.

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk
 
ještě jeden dotaz na majitele GH po faceliftu - funguje přes BT i přehrávání hudby v základu? řeším, jestli by to šlo u před FL obejít výměnou rádia z verze po FL a z telefonu by šla i hudba... nebo se musí vyměnit i BT modul? našel jsem na netu několik verzí tohoto modulu, tak jestli je funkce vázaná na něj nebo na rádio...
Nazdar, mám po FL bez navi s BOSE a cez telefón prehrám aj hudbu. Len neviem, prečo mi každých 30 sekúnd preruší prehrávanie asi na 2 s a potom zase 30 sek. hrá a tak sa to opakuje...
 
To spíš vypadá na problém s telefonem. Dělá to i když pouštíš hudbu do jiného BT zařízení, např sluchátek popř. bezdrátového repro? Co máš za tel.?
 
To spíš vypadá na problém s telefonem. Dělá to i když pouštíš hudbu do jiného BT zařízení, např sluchátek popř. bezdrátového repro? Co máš za tel.?
Nazdar kubbi, ďakujem za tvoju reakciu, mám iphone SE. Tým to nebude, lebo to isté sa deje aj pri prehrávaní z manželkinho xiaomi...
 
Hmm... zajímavé. Problém bývá právě s nastavením telefonu a to s "optimalizací baterie" pro přehrávače. Toto nastavení jsi zkoušel projít?
A pro jistotu bych zkusil odstranit veškeré párování v autě a vytvořit je znovu. U mě staré uložené párování způsobovalo problém s automatickým připojením telefonu po příchodu do auta. Mám ale před FL rádio.
Nic dalšího mě nenapadá.
 
Hmm... zajímavé. Problém bývá právě s nastavením telefonu a to s "optimalizací baterie" pro přehrávače. Toto nastavení jsi zkoušel projít?
A pro jistotu bych zkusil odstranit veškeré párování v autě a vytvořit je znovu. U mě staré uložené párování způsobovalo problém s automatickým připojením telefonu po příchodu do auta. Mám ale před FL rádio.
Nic dalšího mě nenapadá.
Tú optimalizáciu batérie pre prehrávače som neskúšal. Znie to logicky, skúsim to v mojom tel. nájsť. Ďakujem, dám vedieť, či to pomohlo...
 
Tú optimalizáciu batérie pre prehrávače som neskúšal. Znie to logicky, skúsim to v mojom tel. nájsť. Ďakujem, dám vedieť, či to pomohlo...
Nenašiel som žiadne nastavenie batérie, ktoré by som mohol zmeniť pri prehrávaní hudby. Ak máš niečo konkrétnejšie, budem vďačný. Nemáš jablko, že by si to skúsil pozrieť u seba?
 
Bohužel, jabko nemám. Co jsem rychle proběhl diskuze problém má více lidí, např: https://discussions.apple.com/thread/250657595

Na Xiaomi můžeš zkusit toto:
  1. Make sure the player app is not open in the background. Close it if it is.
  2. Go to Settings > Battery & performance > Manage apps battery usage > Choose apps. Tap Installed apps at the top, find your player app from the list and choose No restrictions.
  3. If the above path cannot be found, go to Settings > Battery > Battery saver > Choose apps. find your player app from the list and choose No restrictions
Víc asi neporadím.
 
Bohužel, jabko nemám. Co jsem rychle proběhl diskuze problém má více lidí, např: https://discussions.apple.com/thread/250657595

Na Xiaomi můžeš zkusit toto:
  1. Make sure the player app is not open in the background. Close it if it is.
  2. Go to Settings > Battery & performance > Manage apps battery usage > Choose apps. Tap Installed apps at the top, find your player app from the list and choose No restrictions.
  3. If the above path cannot be found, go to Settings > Battery > Battery saver > Choose apps. find your player app from the list and choose No restrictions
Víc asi neporadím.
Ďakujem ti, skúsim to nájsť na manželkinom Xiaomi a vyskúšam to nejako nastaviť.
 
@shr3k a kdybych vyměnil rádio za novější typ, které podporuje přehrávání přes bluethoot (a2dp) z mobilu tak by rádio jelo?
 
Musel bys dát i Bluetooth modul, ten je extra.

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk
 
Zdarec. Koupil sem.si.mazdu 6 gh 2012. Rádio Bose bez navigace. Když se snažím něco nastavit v hlasovem ovládání tak sem mi to samo vypíná třebas u nastavení jazyků mi to řekne anglictina, Francoustina tu ani nedořekne a hlasové ovládání se samo plně vypne. A tak je to všude. Prosím nevite co s tím? Nesetkali jste se někdo už s takovým problemem.. děkuji.
 
Back
Top