• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Buchlovské kopce

Zúčastníte se ?


  • Celkem voličů
    18
No Buchláky jsou tak trochu už tradiční sraz, takže se o účast nebojím. ;) Jedině, že by zklamalo počasí, ale já jedu za každého počasí.
 
No já asi dojedu, jen ne Mazdou. :D
Žena ten víkend něco má a auto si nejspíš vezme.
 
Tak to je jako bych ji půjčil raketoplan Columbia. Též by to skončilo katastrofou.
 
A kdepak máme Robina a jeho kouzelný pytlíček?Nějak se neozývá,snad dojede,potřebujeme ho!
 
A možná přijde i kouzelník (Kroupa)... ;)

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Hodil jsem to do kalendáře a udělal jsem událost na FB jako vždy ;)
Bohužel mi to z časových důvodů s účastí neklapne..
 
Taky bych se rád přidal, ale někdy okolo 20.10. máme termín porodu... Takže, pokud nebudu zrovna psychicky podporován přítelkyní, abych neomdlel nebo nebudu mít poporodní bolesti hlavy, jedu taky. :D
 
Berete někdo děcka?Asi budu muset vzít osmiletou dcerku,tak se chci zeptat,zda tam bude mít nějakou kamarádku nebo kamaráda
 
Jedině že bych vzal skoro 11leteho caparta. Ale on bude chtít spíše prolezt auta. ;)
A na té benzínce je velký kulový pro děcka. To by se muselo nahoru na Samotu.
 
No jak jsem psal. Z benzínky dle domluvy na místě, můžem udělat menší spanilou jízdu na Samotu nebo na Stupavu. ;)
 
Back
Top