• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Ne ta přední je obráceně (má bejt špičkou dopředu) nicméně osobně se mi šestka líbí víc když sou ty lišty úplně pryč :)
Ale museji tam bejt zase nějaký prahy. Bez lišt i bez prahů to taky neni úplně ono :)
 
Ne, tu predni levou... zuzeny konce list maji jit smerem ven... jinymi slovy, rovnymi konci k sobe :)
 
Ne, tu predni levou... zuzeny konce list maji jit smerem ven... jinymi slovy, rovnymi konci k sobe :)
S ridicovo dvermi se nic nedelalo, takhle jsme ji koupili ve 2009 na Sporilove v AutoPointu. Buhvi, co to auto ma za sebou a co vsechno na nem kdo delal
 
Levyma dverma urcite nekdo neco delal... ta lista je nalepena obracene, no :) Ale mohla se jen sloupnout a pak uz ji tam nekdo dam takhle blbe.. ;)
 
@samper ono je lepší kolikrát nevědět, ať se již jedná o cokoliv. člověk je hned takovej klidnější :D
 
Dneska mě rozhodně ****** nějakej ***********píííííp************** . Bílá barva na autě. Střecha, kapota a hlavně bok. Naštěstí mám auto kvalitně navoskované, tak se barva nezažrala do laku. Ale v první chvíli jsem měl chuť vraždit....
 

Přílohy

  • 2015-06-16-3617.jpg
    2015-06-16-3617.jpg
    578,8 KB · Zobrazení: 57
  • 2015-06-16-3618.jpg
    2015-06-16-3618.jpg
    526,8 KB · Zobrazení: 58
Ja myslel ze nejakej ptak ti na tom radil... barvu tezce nechapu

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk
 
Při nedělním návratu od Železnýho Brodu, kdy jsem zjistil u Benešova/Olbramovic, že mám prázdnou gumu.
To by ještě šlo, kdyby to nebylo děravý v hraně u lemu a tim pádem guma s 5,5mm na vyhození... A teď shánět 2 nový :-/
 
Zobrazit přílohu 2539 Mám pocit, že majitele toho červeného "auta" pověsím za kule do průvanu..

Heh, ešte že máš kam cúvnuť... :)
Ja som nedávno našiel auto podobne ako ty, ale žiadne miesto ani v predu, ani v zadu. Normálne som si musel privolať okoloidúceho, nech mi asistuje, lebo nemám senzory a pri snahe dostať sa odtiaľ by som to mohol ťuknúť alebo oškrieť.
 
Heh, ešte že máš kam cúvnuť... :)
Ja som nedávno našiel auto podobne ako ty, ale žiadne miesto ani v predu, ani v zadu. Normálne som si musel privolať okoloidúceho, nech mi asistuje, lebo nemám senzory a pri snahe dostať sa odtiaľ by som to mohol ťuknúť alebo oškrieť.
Já si udělala vzadu místo schválně, jak kdybych tušila, že přijede někdo takovej.. Na zabití, hlavně to, co udělali Tobě. Fuu
 
Já si udělala vzadu místo schválně, jak kdybych tušila, že přijede někdo takovej.. Na zabití, hlavně to, co udělali Tobě. Fuu

znám :D se Šmoulou se vyhýbám podélnému parkování jak čert kříži :D , ale mám takovy pocit, že to znaji všici co maji M6 :D
 
Back
Top