• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Couvací / Parkovací kamera

Ahoj, díky za zpětnou vazbu..popravdě na netu jsem našel info jen na čajna obchodech ... kablík na připojení kamery + nějaké popisy s postupem jak připojit trigger ...rozhodoval jsem se kvůli ceně. Kamera s kablíkem za cca 250Kč. ..pokud to půjde vyřešit tím, že dám za pár kaček měnič, tak by to bylo super. :)
poslal jsem ti sz, máš tam vše
 
Ahoj, díky za zpětnou vazbu..popravdě na netu jsem našel info jen na čajna obchodech ... kablík na připojení kamery + nějaké popisy s postupem jak připojit trigger ...rozhodoval jsem se kvůli ceně. Kamera s kablíkem za cca 250Kč. ..pokud to půjde vyřešit tím, že dám za pár kaček měnič, tak by to bylo super. :)
Ahoj,ten měnič jsem koupil v GM ELEKTRONIC za 175 Kč,Jinak ty všechny dráty jsou pod pod plastovým krytem v zadních dveří nahoře.Pozor v některých forech je to blbě napsáno.Ale pokud zalistuješ v této konverzaci tak tam je vše co mně psal jeden kolega mazďák.
 
Ahojte.. Setkal ste se nekdobo tym ze couvaci origo kamera je jako keby nakrivo? Jednak vodici čary nelicuji (bok auta niebje tam kde je čára) a zároveň že kamera nekouka kolmo dozadu ale šikmo? Čiže se pri couvání spoleham len na zrcatka a kamera slúži len ako senzor v podstate (na odhad vzdálenosti něčeho). Da sa to nakonfigurovať? Alebo opraviť?.. Pripadne jak to máte vy s origo kamerou?
 
ahoj, mám m6 GJ a chci taky namontovat kameru z alliexpressu. Mohl by mi prosím někdo poslat schéma, co jak v kufru zapojit ? Díky
 
Back
Top