• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Diskuze o cenách paliv a politický koutek

Ale to je článek převzatý z Polska a tam Orlen vždy mívá dost podobné ceny jako ostatní, rozdíly jsou většinou pár grošů. U nás s Benzinou to je bohužel jiná písnička...
 
Já mám na jednom autě nádrž 75 a Mazda má tuším 64....auvajs :D Plná bolela vždycky. Ale příští týden to bude úplně nová dimenze bolesti :laughing: Kde jsou ty časy (3..4roky nazpět), když jsem měl TDI Sharana, jel jsem za tátou a zpět (cca 800Km), plnou jsem bral za dvojku a po dojezdu domů mi ještě čtvrt nádrže (cca 65L) zbylo...

Dneska tankuju 2x a cesta mě vyjde na 3-3.5...HNUS velebnosti
 
Já když jezdím na Hanou, tak vždycky tankuju ve Vysokém Mýtě na Shell. Vždycky tam byla cena o hodně nižší než na Shell v Praze, občas klidně o 2,-. Teď o víkendu jsem byl nepříjemně překvapen, že byla cena "běžná". 39,50,- za obyč benzin 95, kterej ani netankuju.
Bývali tam levní asi kvůli konkurenci v okolí, ale teď už té peněžence neulevím asi ani tam.
 
Já když jezdím na Hanou, tak vždycky tankuju ve Vysokém Mýtě na Shell. Vždycky tam byla cena o hodně nižší než na Shell v Praze, občas klidně o 2,-. Teď o víkendu jsem byl nepříjemně překvapen, že byla cena "běžná". 39,50,- za obyč benzin 95, kterej ani netankuju.
Bývali tam levní asi kvůli konkurenci v okolí, ale teď už té peněžence neulevím asi ani tam.
Ja mám v Mýte rád tú bezobslužnú Benzinu. Cena cca +0,5 kč oproti Ono ktoré je kúsok, ale väčšinou je tam prázdno a na Ono kolóna až na cestu.
 
Ja mám v Mýte rád tú bezobslužnú Benzinu. Cena cca +0,5 kč oproti Ono ktoré je kúsok, ale väčšinou je tam prázdno a na Ono kolóna až na cestu.
To Ono bývá slušně narvaný, pravda. Ostatně jak už to tak bývá vždy a všude ?
Já jsem na Shell trošku nemocnej. Je to výjimka, když zajedu jinam :innocent:
 
Kdepak zlevňování. I kdyby tady někdo zlevnit chtěl, tak zase řeknou že se musí nejdřív zbavit dosavadních zásob a za nějaký ten čas to teda zlevní o 20 haléřů.
Ale cena za barel je zajímavá.
 
Smidas: presne tak. Zdrazi vzdy rychlosti blesku , ale kdyz maji zlevnovat, tak vzdy pul roku doprodavaji stare, draze nakoupene zasoby.
 
přátelé, chce to zachovat klid. pokud chceme nechat bolševiky "vyhladovět", tak holt musí bohatá Evropa něco obětovat a toto je jedna z podstatných položek v rozpočtu každého z nás. je třeba si doma udělat kalkulaci vlastních výdajů a verifikovat priority ve vlastním rozpočtu. někdo jezdit musí a sníží výdaje na jinou zbytnou položku (třeba alkohol a cigarety ;)) a jiný dopravu autem prostě omezí, protože může. třeba se začnou lidi více hýbat a jezdit na jaře na kole, chodit pěšky nebo využívat hromadnou dopravu, která sice taky podraží, ale vždy to bude levnější alternativa cestování, byť na úkor vlastního komfortu. nebude to trvat věčně, snad o_O nechci v tomto vlákně vířit nějakou ekonomicko-politickou debatu, ale licitování cen na čerpacích totemech je krapet k ničemu, je to prostě fakt a realita
 
Poslední úprava:
naprosto s tebou souhlasím a věř tomu, že za pár týdnu toto rozhodnutí padne
Však to je ta hra a otálení kolem blokace/izolace SWIFTu ? cyklení paradoxů... :rolleyes:
Snad to skončí dobře a dříve než později (!)
 
Back
Top