• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Držák telefonu

Jaké používáte držáky na mobil? Potřebuji něco na navigaci Waze, co bude dobře držet a bude mít že spoda přístup pro nabíjení.
Dále, kolik Amper dává 12V zásuvka v zapalovaci? Tipuji tak 1A...? Auto viz podpis.
 
jelikož už jsem vzdal pokusy s nefunkčním Car Play, nainstaloval jsem Brodit konzolku a nabastlil na ni Mag Safe nabíječku (původně k uchycení do ventilace). Funguje to super, už jen zabudovat kabeláž

IMG_0595.jpeg
 
Já asi vezmu to co postoval @Nareb, bohužel mám Androida a moc se mi nechce řešit nějaký magnetický držák. Druhá věc bude nabíjení při používání třeba Waze.
 
Já mám držák do ventilace Swissten S-GRIP W2-AV5 s bezdrátovým nabíjením. Není to úplná bída, ale za dlouhých zimních večerů asi zkusím vyrobit nějakou konzolku a připevnit ji trochu výš směrem k rádiu, ať je jednak stabilnější a taky ať je telefon víc na očích.

Původní záměr byl takový, že koupím rádio s CarPlay, ale když jsem zjistil co všechno by to obnášelo a kolik by to stálo, spokojím se asi s Waze na displeji telefonu :(
 
Asi nejvíce by se mi líbila zástavba do míst kde bývá uložená navigace ( 6GG model ) mám tam prázdno tak by tam šel hodit Android tablet, ale to je zas na delší lokte, sehnat a pak to tam napasovat......A to se mi teď v zimě nechce :D

Maximálně bych ještě kouknut po něčem co se dá lípnout na okno, jak píšeš, výdechy ventilace jsou celkem nízko a mimo pohled očí.....
 
Ahoj, mám nově CX3. Kupoval jsem ji v AAA a ty smradi mi k tomu nedali SD kartu. V Mazdě stojí 17k. Takže hledám držák na telefon. Protože ta obrazovka v autě mi je k ničemu, neměl by někdo tip na držák, který upevním před obrazovku prosím? Předem díky za návrhy. S pozdravem Aleš
 
stačí mrknout na pár příspěvků nad tím tvým a určitě si vybereš ,)
 
Používám toto na mřížku ventilace.
Výhoda: v létě při zapnuté klimačce pomáhá uchladit mobil.
Doporučuji i koupit magnetický kablík (do mobilu se natrvalo zasune malá přechodka, k ní se magnetem připojuje kablík) aby sis neochodil / nepoškodil konektor v mobilu.
A mimochodem nemusí to být smradi, původní majitel to nemusel mít (bylo to za příplatek).
V jiném vlákně najdeš, jak SD kartu pořídit levněji. Ale jestli to má smysl (při existenci vynikajících mapy.cz, zadarmo) posuď sám.

20231008_112258[1].jpg 20231008_112239[1].jpg
 
Tento držiak mobilu je síce za hubičku ale aj na kočku. V lete ako píšeš je fajn uchladí sa ale zas v zime je prehrievaný z výduchu kúrenia. Takže buď zavreš prieduch a mrzneš alebo ho vyhrievaš. Plus sa dosť trepal.Musel som ho odstaviť. Dal som takýto a drží perfektne a nič sa netrepe. Jediné je že je na čelnom skle ale zase je v zornom poli.

Snímka obrazovky 2023-10-08 o 11.51.54.png
 
Poslední úprava:
V zimě zavřeš ten výfuk na kterém to máš přidělané. Jak jednoduché doktore Watsone :)
 
Ahoj, mám nově CX3. Kupoval jsem ji v AAA a ty smradi mi k tomu nedali SD kartu. V Mazdě stojí 17k. Takže hledám držák na telefon. Protože ta obrazovka v autě mi je ničemu, neměl by někdo tip na držák, který upevním před obrazovku prosím? Předem díky za návrhy. S pozdravem Aleš
Jak SD karta souvisi s mobilem? Kvuli navigaci? Tak si tu kartu kup na ebay, pripadne na aliku za zlomek ceny, ne?
 
Ahoj, mám nově CX3. Kupoval jsem ji v AAA a ty smradi mi k tomu nedali SD kartu. V Mazdě stojí 17k. Takže hledám držák na telefon. Protože ta obrazovka v autě mi je k ničemu, neměl by někdo tip na držák, který upevním před obrazovku prosím? Předem díky za návrhy. S pozdravem Aleš
Pokud ti smradi k tomu nedali SD kartu a auto má původní licenci vázanou na VIN, stačí za nějakých 1500 v servisu koupit náhradní.
 
Je možné že tebou kupovaná Mazda nebola pôvodne zakúpená z SD kartou. Keď som ja kupoval Mazdu r.2014 stála 400 Eur takže dosť na rozmyslenie a riešenie navi cez mobil.
 
Pokud ti smradi k tomu nedali SD kartu a auto má původní licenci vázanou na VIN, stačí za nějakých 1500 v servisu koupit náhradní.
No v Mazda servisu mi řekli, že nová stojí 17,5k. Pak mi navrhi, abych si koupil carplay a kopíroval na obrazovku telefon, za to chtějí 5,5k Kč.
 
Ahoj, mám nově CX3. Kupoval jsem ji v AAA a ty smradi mi k tomu nedali SD kartu. V Mazdě stojí 17k. Takže hledám držák na telefon. Protože ta obrazovka v autě mi je k ničemu, neměl by někdo tip na držák, který upevním před obrazovku prosím? Předem díky za návrhy. S pozdravem Aleš
To jsou teda darebáci, že se tě v Béčkách nezeptali co vlastně chceš...

IMG_20231010_151700[1].jpg
 
Back
Top