• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Hudba do auta

Za mě momentálně (už nějakej ten rok vždy v pravidelných vlnách) třeba tohle :happy::headphone:
 
Neco pro otrlejsi konzumenty elektronicke hudby v podobe temnejsiho tuc-tuc :rolleyes:. Pro idealni prozitek vyzaduje otocit potenciometr hlasitosti co nejblize jeho maximu, pokud to vydrzi vase aparatura (nebo vibrujici plasty ve voze) :D.

Crypsis - Program Hostile (feat. MC Nolz)

Ostatne cele album Crypsis - Program Hostile jsem si v poslednich dnech oblibil na cestovani do prace.
 
...tak nejak se nemuzu v posledni dobe ubranit pocitu, ze ten, kdo sebere tatinkovi osciloskop s generatorem tonu nebo bileho sumu a vyda se na nejaky
koncert, se objevi zahy jako "uznavany umelec" s miliony shlednuti na YT. Kam se podela melodicka hudba 80. let ve stylu Sandra, Sabrina, Motor Head, Scorpions,
Citron, Queen a pod? :)
 
Sandra, Sabrina, Motor Head.......
čéče zařadit tyhle dvě popový divy vedle Lemmyho by mě nikdy nenapadlo :D A taky v době Motorhead by málokdo dával tuhle kapelu jako vzor melodičnosti ... holt v době meziplanetárních přenosů se musí i hudba přizpůsobit ......
 
Poslední úprava moderátorem:
Hudba ktorú spomínaš @Kadargo je v našich SRDCIACH! A stále bude, až pokiaľ nezomrieme. Potom naši potomkovia objavia platne, pásky a cédéčka a nebudú chápať, že čo sú to za krásne melódie :)
 
Ja nechal tri dny bezet streamripper s navolenym streamem radia Hard&Heavy Metal Hits. Ted jsem to zkopiroval do telefonu (necely 1GB v mp3) a jdu si tu smes poslechnout :) (v metru, pres sluchatka) :)

Odesláno z mého SM-N9100 pomocí Tapatalk
 
Kam se podela melodicka hudba 80. let ve stylu Sandra, Sabrina, Motor Head, Scorpions,
Citron, Queen a pod? :)
Doba se meni, lidi se meni, zvyky se meni a i hudba se meni. Jen vzdechy, ze spravna hudba je ta z clovekova mladi, zustavaji :D. A je jedno, jaka je to generace.
 
...snažim se nebejt konzerva a poslechnout si všechno nový, ale něco mi prostě melodicky hlava nepobere ať je to nový anebo starý... i některej D'n'B mi už přijde docela dobrej .... poslouchám Radio 1 a dost používám Shazam ve spojení se Spotify, aby mi neuteklo nic, co zrovna slyším a líbí se mi to.
 
...tak nejak se nemuzu v posledni dobe ubranit pocitu, ze ten, kdo sebere tatinkovi osciloskop s generatorem tonu nebo bileho sumu a vyda se na nejaky
koncert, se objevi zahy jako "uznavany umelec" s miliony shlednuti na YT. Kam se podela melodicka hudba 80. let ve stylu Sandra, Sabrina, Motor Head, Scorpions,
Citron, Queen a pod? :)

melodicka hudba sa dnes vola new retro wave (synthwave, synthpop...)



 
Letos je to tu nějaký mrtvý... trochu zatopíme ;):cool:

Takže volume doprava... :headphone:

 
rokeři a klasici prominou a muj prispevek prejdou bez povsimnuti,naopak techno typci at se uvolni a nechaji se unaset na vlne techno jizdy:)
 
Já poslouchám prakticky vše co se mě nějak líbí (krom dechule). Takže klidně od techna, přes popík až třeba po black metal :).
Ale poslední dobou ujíždím na tomhle:


Ještě jsem zjistil, že budou mít koncert za tři dny v Polsku ve Varšavě, tak jsem nasraný, že jsem to nezjistil dřív. Asi by to byl zážitek vidět na živo Hizaki a Teru jak to hoblují na ty kytary :).
 
Já poslouchám prakticky vše co se mě nějak líbí (krom dechule). Takže klidně od techna, přes popík až třeba po black metal :).
Ale poslední dobou ujíždím na tomhle:


Ještě jsem zjistil, že budou mít koncert za tři dny v Polsku ve Varšavě, tak jsem nasraný, že jsem to nezjistil dřív. Asi by to byl zážitek vidět na živo Hizaki a Teru jak to hoblují na ty kytary :).


Hmm, vizuálně dobrej úlet, hudebně to taky docela ujde, ale mě osobně moc nesedí ten zpěv... Ale jinak zajímavé :)
 
Back
Top