• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Hudba do auta

Pink Floyd je pro mě to absolutní jednička, to můžu poslouchat pořád a pořád dokola a nikdy se mi ty skladby neomrzí. Ne nadarmo kapela získala titul Nejlepší kapela na Zeměkouli.
 
Pink Floyd je pro mě to absolutní jednička, to můžu poslouchat pořád a pořád dokola a nikdy se mi ty skladby neomrzí. Ne nadarmo kapela získala titul Nejlepší kapela na Zeměkouli.
Uz jsem to tu nekde myslim psal ze uprednostuju originaly pred cover verzemi,ale v tomhle pripade se mi vic libi verze od Korn
ikdyz asi budu zaujaty,protoze Korny,hlavne jejich prvni alba posloucham od puberty :D
 
Uz jsem to tu nekde myslim psal ze uprednostuju originaly pred cover verzemi,ale v tomhle pripade se mi vic libi verze od Korn
ikdyz asi budu zaujaty,protoze Korny,hlavne jejich prvni alba posloucham od puberty :D
Korn dobrej, víc do metalova a určitě méně pompézní a ne tak drahá show, Pink Floyd je víc stylovka. Já zůstávám u originálu :)
 
Pink Floyd je pro mě to absolutní jednička, to můžu poslouchat pořád a pořád dokola a nikdy se mi ty skladby neomrzí. Ne nadarmo kapela získala titul Nejlepší kapela na Zeměkouli.

Máme podobný vkus, to je nadčasová kapela. Pro mě osobní No.1 - Wish You Were Here, kterou jsem naučil poslouchat i svou "depašáckou" manželku. :D

 
Tak dneska na seznamu mi pripomneli spin doctors-two princes tak od toho se odviji dalsi skladby :D
 
Hodně povedenej cover od skupiny Ankor

A jedna klasika z NSFU :) tohle prostě muselo běžet, když sem chtěl vyhrát těžkej závod (hlavně závod 103) :D :D :D
 
Na youtube jsem narazil na skupinu Jinjer a musim říct, že některý jejich songy jsou dokonalý. :)


 
Trochu mi to připomíná moje mladí, když jsem "omylem" zavítal do baru Oáza
 
Občas v autě hodím i nějaké ty instrumentální a tahle patří i po letech k těm oblíbeným
 
Back
Top