• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Hudba do auta

Dream Theater je hodne moc narocna hudba, neni to masovka. Ale nektery skladby jsou naprosto uzasny !!
 
Přesně, je to hodně složitá hudba né pro každého.Člověk musí mít náladu a na tenhle styl naladěn.Kvalitní poslech,mimořádně znásobuje požitek z hudby.Patří k mým nejoblíbenějším.
 
Jak tak koukám, samá kytarovka, což teda taky můžu, ale mou domovinou je trance a úplně nejvíc je pro mě Christina Novelli..... Jako třeba....
 
Vse rytmicke od dechovek po heavy metal :D
Momentalne by to bylo judas priest a ellie goulding ci jak sa to pise
 
Nedávno jsem na Youtube narazil na zpěvačku Nyxx a je to hodně chytlavý :cool:



 
A v návaznosti na Nyxx na mě taky vyskočilo duo NightClub což je trochu jinej soudek než obvyklej metal co poslouchám, ale taky dobrý :)





 
@boa a @Vitus, k tem Dream Theater, co to znamena narocna/slozita hudba? Nejak si nedokazu predstavit, co tim je mysleno?

Jinak ten Untethered Angel mi tak nejak pripomina produkci od Luca Turilli/Rhapsody of Fire.
 
Jinak kdyby nekdo chtel otestovat svou reprosoustavu v aute nebo teda predevsim ruzne plastove vyplne dveri apod.. Protoze pokud nemusite mutovat hudbu, abyste poznali v zrcatku, co za vami jede za auto, pak to neni dost nahlas :D:cool:.

A opet varovani, nic pro slabsi povahy :rolleyes:. Hardstyle included :cool:.
 
Back
Top